МолодежьВиртуальный Притвор - православный молодежный порталЛаврские купола над Днепром

Подписка

Для того, чтобы подписаться на нашу рассылку анонсов-новостей оставьте



Календарь       анонсов

< Фев 2018 >
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Объявления

16.02.2018
Лекція Підводна археологія в Україні

17 лютого о 12:00 Роман Рейда, кандидат історичних наук, науковий співробітник відділу археології ранніх слов’ян та регіональних польових досліджень Інституту археології НАН України, прочитає лекцію "Підводна археологія в Україні".

Захоплюючий підводний світ відкриває нам чимало таємниць. Чи не в першу чергу це археологічні залишки: затоплені кораблі, міста і поселення, окремі речі – свідки давніх подій. Про це, а також про те, як працюють підводні археологи, піде мова у цій лекції.

Вхід вільний

Мiсце проведення заходу Б. Хмельницького, 15

--------------------------

Лекція - Київське князівство і боротьба за спадок Золотої Орди

17 лютого о 14600 Борис Черкас, д.і.н., провідний науковий співробітник Інституту історії України НАН України проведе лекцію: "Київське князівство і боротьба за спадок Золотої Орди".

Історія України 14-15 ст. довгий час належала до одного з найтаємничіших періодів нашої минувшини. Проте нині історичні дослідження вивели цей період із пітьми невідомості. Протистояння Золотої Орди і Великого князівства Литовського, виникнення Кримського ханату й ґенеза українського козацтва – хоча в цілому вже окреслено етапи й хронологію подій, проте все ж залишається питання: так за що ж йшло протистояння?! За які землі билися війська Джучидів та Гедиміновичів? Чому князь Вітовт намагався відсунути кордон до Чорного моря, й звідки під Грюнвальд Литва привела союзних їй татар?

Відповіді на ці питання можна отримати на лекції. Захід відбудеться в рамках проекту "LIKБЕЗ. Уроки історії".

Вхід за музейним квитком вартістю 10 грн.

Мiсце проведення заходу: Національний музей історії України [4 поверх]

------------------------------------

Безкоштовна лекція-бесіда для свідомих батьків особливих дітей

18 лютого о 12:00 у I-MED пройде безкоштовна лекція-бесіда для свідомих батьків особливих дітей за участю лікаря інформаційної медицини, дитячого невролога.

Під час бесіди обговоримо: чому Ваша дитина особлива? як це приймати і як з цим працювати? як далі рухатись по життю та радіти кожному дню?

Ви отримаєте можливість прослухати маловідому глибинну інформацію, яка дасть можливість вивести на усвідомлення можливі причини даних проблем і шляхи корекції даної патології при певних умовах. А також у вас буде нагода поділитись Вашим особистим досвідом та порадами з іншими батьками особливих діток.

Мiсце проведення заходу Дмитра Луценка, 10А

-------------------------------------

Інтерактивна екскурсія для дітей "Прадавні таємниці великої скарбниці"

18 лютого з 14:00 по 15:00 відбудеться Інтерактивна екскурсія "Прадавні таємниці великої скарбниці" розрахована на дітей 8-11 років. Юні дослідники старовини, розділившись на команди, будуть виконувати цікаві завдання та розгадувати загадки, що допоможуть дізнатися про світогляд та життя народів, які колись жили в Україні. Тож учасники гри шукатимуть древні скарби за картою-схемою, візьмуть участь у стародавньому скіфському обряді братання і всі разом наповнять символічну Чашу Знань.

Для участі потрібно зареєструватися за телефоном (044) 280-13-96 або за посиланням: https://goo.gl/76UysQ.

Вартість участі – 30 грн + вхідний квиток до музею (30 грн для школярів).

Мiсце проведення заходу вул. Лаврська, 9 [корпус 12], Музей історичних коштовностей України

16.02.2018
Лекція - Релігія та альтернативна глобалізація

В суботу, 17-го лютого, в київському лекторії літературного клубу «Пломінь» відбудеться лекція релігієзнавця, кандидата філософських наук Руслана Халікова, присвячена альтернативним глобалістським проектам сучасності.

«Західний проект, який ліг в основу повоєнного світового порядку, сьогодні отримав не просто кілька потужних альтернатив. Такі проекти як «Русскій мір», «Ісламська держава», «Один пояс, один шлях», протистоять Заходу як геополітичні центри тяжіння. Але поряд є і не такі яскраві загрози — зневага до національних кордонів, активна міграція, політичний популізм. Усі вони зазіхають на універсальність західного способу життя, і перш за все — універсальність секулярного світогляду та ліберальних цінностей. Це постсекулярні, а іноді і контрсекулярні рухи, що свідомо шукають натхнення за межами відкритого суспільства та трансцендентальної комунікації. Одним із таких проектів може стати «Інтермаріум», який за своєю сутністю виходить за межі національних кордонів. І кожна сторона — як прихильники секулярного світу, так і його супротивники — мають бути готовими до тотальної мобілізації. Як раніше — вже не буде», — зазначають організатори заходу.

Лекція розпочнеться о 18.00 в літературному клубі «Пломінь», що знаходиться за адресою: Київ, провулок Шевченка, 5 (ст.м. Майдан Незалежності), "Козацький Дім", 3 поверх.

13.02.2018
Екуменічна Спільнота святого Егідія разом з УПЦ організує щомісячну молитву про хворих

Екуменічна Спільнота святого Егідія (Comunit&#224; di Sant'Egidio) разом з УПЦ (МП) організує щомісячну Молитву про хворих у Свято-Вознесенському храмі УПЦ (МП), що на Деміївці в Києві

Молебень служиться кожного першого понеділка місяця о 18.30.

Адреса: Голосіївський проспект, 54, Свято-Вознесенський храм УПЦ (МП).

Тут можна залишити імена хворих людей, щоб ми за них молились. Також бажаючі можуть залишати імена в групі Viber за посиланням
https://invite.viber.com/?g=40twRULPLEei7tbKQ6Q4w5JKPe_xtPeZ

Нагадаємо, нещодавно екуменічна католицька Спільнота святого Егідія разом з православними влаштувала різдвяний обід для бідних та безхатченків у галереї «Соборна» при Духовно-просвітницькому центрі кафедрального собору УПЦ (МП) в Києві.

13.02.2018
У столиці відбудеться лекція Антуана Аржаковського

19 лютого Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості, що знаходиться на території Національного заповідника "Софія Київська", організовує лекцію Антуана Аржаковського "Що таке Православіє?"

Антуан Аржаковський - відомий французський історик і мислитель, випускник Сорбони та Вищої школи соціальних наук (EHESS) в Парижі. Викладав в європейських і американських університетах. Є вірянином Російської архієпіскопії Константинопольського патріархату в Європі, до якої належали видатні православні філософи і богослови ХХ століття, такі як Николай Бердяєв, прот. Сергій Булгаков, прот. Василь Зеньковський, прот. Александр Шмеман, прот. Николай Афанасьєв, монахиня Марія (Скобцова) та священомученик Димитрій Клепінін (дідусь Антуана по матері).

Антуан Аржаковський досліджує зміну розуміння поняття "православ'я" в історичній динаміці двох тисячоліть з богословської, філософської, соціально-політичної і духовної точок зору, пропонуючи маштабний синтез.

Публічна лекція Антуана Аржаковського презентуватиме ідеї, які містить 600-сторінкове видання "Что такое Православие?", яке було перекладене з французьської та виходить у київському видавництві "Дух і Літера".

Лекція і видання російською мовою.

Час: 19 лютого, 16:00 - 17:30. Адреса: вул. Володимирська, 24, "Софія Київська", Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості, 2-й поверх будинку Теплої Софії. Вхід безоплатний через бокові ворота Софійського кремля, що виходять на вулицю Володимирську.

31.01.2018
Персональна виставка Ольги Яценко «Зорі та Какао»

1-го лютого в Spivakovska ART:EGO gallery відбудеться відкриття персональної виставки Ольги Яценко «Зорі та Какао».

Ви ж знаєте, що у великих містах взимку нечасто можна побачити зорі на небі. Однак, серед будинків, крізь мереживо сніжних метеликів, можна роздивитись обриси комет, сузір’їв та зірок, що падають. Ви спитаєте, де саме?

Ми підкажемо, що це можна буде побачити на виставці, де у роботах художниці ви точно знайдете теплі та чарівні історії, які вам розкажуть маленькі пухнасті персонажі з картин. Бо зорі живуть не тільки на небі, а й десь серед нас. Вони сяють і дарують казку, створюють свій власний всесвіт.

«Ця серія робіт дуже особиста і незвичайна. Бо у ній зібрані мої справжні історії, персонажі, думки та погляди на життя. Всі пухнасті герої на картинах - це загальний образ, який об’єднує те, що живе всередині кожного з нас.
Я дуже люблю спостерігати за навколишнім світом, шукати кольори, щоб передавати їх на своїх роботах. Мені здається колір має неабияку силу впливати на внутрішній стан людини та емоції. Якщо ж ці емоції позитивні та добрі, то вони неодмінно допоможуть подолати щось погане і зле, чого й так удосталь навколо. Тому цими роботами просто хочеться, щоб гості виставки могли на деякий час перенестися в теплі зоряні світи. І для кожного він буде свій.» - розповiдає художниця.

Ольга Яценко - художник та ілюстратор. Вищу освіту отримала у Київському національному університеті будівництва та архітектури за спеціальністю архітектор-дизайнер. Малювати почала з 4-х років, і з того часу не уявляє життя без світу мистецтва та всім, що з цим пов’язане.

Є автором книг «Нічна пригода» та «Пухнастики. Щоденник історій». Окрім живопису частину творчого життя присвячує комп’ютерній ілюстрації та арту. Серед своїх проектів особливо цікавими вважає арт до комп’ютерних ігор, є автором стікерів «Вайолет» для компанії Viber, та її робота з єдинорогом була надрукована всесвітньо відомим брендом одягу «New Yorker» на світшотах у 2017 році.

**********************************************************************************

Вiдкриття виставки 01 лютого о 19:00 в Spivakovska ART:EGO culture center. Вхiд вiльний.

Експозицiя виставки з 01 лютого до 09 лютого 2018 року з 11:00 до 19:00 щоденно. Вхiд вiльний.

Адреса: м. Київ, вул. Саксаганського, 59 Б

Акредитацiя ЗМI: (044) 246 65 24, (068) 305 40 00, julie@artego.center

Все объявления >>>

добавить...

можно ставить объявления касающиеся только Украины или международного значения
Заголовок
Основной текст