МолодежьВиртуальный Притвор - православный молодежный порталЛаврские купола над Днепром

Подписка

Для того, чтобы подписаться на нашу рассылку анонсов-новостей оставьтеКалендарь       анонсов

< Дек 2017 >
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Объявления

14.12.2017
Щорічний передріздвяний фестиваль - Орелі

16-17 грудня в київському Музеї Івана Гончара відбудеться щорічний передріздвяний фестиваль "Орелі". Дітей запрошують поринути в атмосферу підготовки до Різдва, разом з родинами дізнатися про традиції святкування, вивчати колядки та щедрівки, зимові обрядодії, традиційні народні ігри з дитячими фольклорними гуртами.

Традиційний ярмарок до Миколая

Вас та вашу малечу своїми дарунками зустріне традиційний ярмарок до Миколая, до якого майстри готувалися цілий рік. Вироби, що сповнені живої енергії рук та душі майстра стануть найкращими різдвяними дарами для цілої родини. Традиційні прикраси для оселі, іграшки для дітей з природних матеріалів, посуд, свічники та скатерки до різдвяного столу, дитячий традиційний одяг та багато іншої краси на вишуканий смак.

Майстерня Святого Миколи

Майстер-класи із соломоплетіння, витинанки, виготовлення свічок, дідухів, розпис яворівської іграшки, глиняних дзвоників, випікання та розписування пряників, розмальовування зірок, приготування куті та інших різдвяних страв. Протягом трьох днів фестивалії дітлахи зможуть створити мистецький, традиційний та рукотворний подарунок до різдвяних свят, навчитись виготовляти разом з батьками традиційні різдвяні атрибути: дідухи, "павуки", витинанки, різдвяні зірки.

Виставки до свята

Три різдвяні виставки зможуть побачити відвідувачі фестивалю:

виставка янголів (як спроба пізнати невидиме), на якій будуть представлені твори, що виготовлені з різних матеріалів та в різних техніках народними майстрами;
виставка "Янголи співають" – роботи майстрів Ольги Шинкаренко та Раїси Лугової та їх учнів;
виставка пряничних форм полтавського майстра Володимира Маркар'яна.

Учасники Фестивалю: Дитячі фольклорні гурти "Вербиченька", "Цвітень", "Райгородок", "Правиця", "Джерельце", "Орелі", фольклорні гурти с.Фасова Макарівського р-ну Київської обл. та с.Горошків Тетіївського р-ну Київської обл.

16–17 Грудня, 11:00–20:00.
Вік: 4+

вхід для дітей: Безкоштовно
вхід для дорослих: 10 грн

14.12.2017
Презентація підручника Філософія для школярів

Київська книгарня “Є” та видавництво "Дух і Літера" запрошують на презентацію 19 грудня о 18:30 підручника "Філософія" Марії Фюрст та Юрґена Тринкса в перекладі Вахтанґа Кебуладзе.

Учасники презентації:
Вахтанґ Кебуладзе, філософ і перекладач,
Юрій Макаров, журналіст,
Войчех Сурувка, римо-католицький священик, директор Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського,
Олексій Сігов, редактор видавництва "Дух і Літера".

Філософ, журналіст, священик та редактор поговорять про те, навіщо видавати підручник з філософії, розрахований на учнів старших класів, в країні, де вивчення філософії не передбачено шкільною програмою.

"Філософія розвиває критичне мислення, надає глибокого сенсу спілкуванню, пробуджує смак до читання, тренує уяву та вчить дивуватись. У неї багато чеснот, та чи є для неї місце в сучасній школі і публічному просторі загалом? Автори прагнули не порушувати у підручнику питання, які варто спрямовувати до самих текстів. Розробляти власні питання — це те, що є найціннішим у філософуванні. У книжці не порушено надто багато питань. Тексти тут презентовано в такий спосіб, щоби дати читачам змогу самостійно порушувати питання і проблеми на рівні, що відповідає великій філософській традиції", — йдеться в анонсі.

Видання підготовлено спільно з Інститутом релігійних наук св. Томи Аквінського.

Адреса книгарні «Є»: м. Київ, вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота». Тел.: (044) 235 88 54. Вхід вільний

08.12.2017
Богослов зі США розповість про достовірність християнства на семінарі у столичному Відкритому православному університеті

14 грудня у столичному Відкритому Православному Університеті Святої Софії-Премудрості відбудеться просвітницький семінар, присвячений темі науково-історичного підґрунтя християнської віри. Вестиме його гість зі США Олег Воскресенський.

Олег Владиславович Воскресенський — магістр богослов’я, кандидат педагогічних наук, вівтарник православного храму Воскресіння Христового в м. Фрідлі, штат Міннесота, США.

Матеріали його досліджень базуються на науковому досвіді та духовному шляху вчених, які прийшли до віри в Бога та утвердилися в ній, вивчаючи наукові факти та історичні свідчення про Ісуса Христа.

"Якщо віра християн базується не тільки, як це здається декому, на емоціях і традиціях, але й на цілком конкретному Біблійному тексті, то наскільки цей текст є історично достовірним? Які аргументи на користь його достовірності можуть представити історична наука, археологія і палеографія (свідоцтва рукописів)?", - такі запитання розглядатимуться на зустрічі, яка відбудеться 14 грудня о 17.00 в актовій залі Теплої Софії НЗ «Софія Київська».

06.12.2017
КУРСЫ ГРЕЧЕСКОГО ЯЗЫКА в КИЕВЕ

Продолжается набор на 1 и 2 год обучения на православные курсы греческого
языка.
Место проведения занятий : при храме возле м.Харьковская и м.Левобережная.
Предполагается небольшое пожертвование за проведение занятий.
Контактный телефон: (097) 937-75-24

30.11.2017
Оучение по волонтёров по работе в интернатах

2 и 3 декабря 2017 г. будет проводиться обучение по волонтёров по работе в интернатах «Тренинг по индивидуальной работе с детьми».

Организаторы: информационный ресурс «DetDom.info».

По опыту прошлых лет на мероприятии всё должно быть информативно, структурировано, можно много интересного почерпнуть для волонтёрских поездок…

&#8233;Желающие могут зарегистрироваться по ссылке

Все объявления >>>

добавить...

можно ставить объявления касающиеся только Украины или международного значения
Заголовок
Основной текст