Інтернет-магазин інтелектуальної книги Архе

Здравствуйте Гость ( Вход | Регистрация )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ґламурчік, Ваше ставлення
Outline · [ Standard ] · Linear+

Яке ваше ставлення до представників ґламуру
Позитивно і до хлопців, і до дівчат [ 2 ]  [10.53%]
До дівчат позитивно, хлопців негативно [ 0 ]  [0.00%]
До дівчат нейтрально, до хлопців негативно [ 3 ]  [15.79%]
До дівчат нейтрально, до хлопців теж [ 5 ]  [26.32%]
До дівчат нейтрально, до хлопців позитивно [ 0 ]  [0.00%]
До дівчат позитивно, нейтрально до хлопців [ 1 ]  [5.26%]
До дівчат негативно, до хлопців негативно [ 8 ]  [42.11%]
До дівчат негативно, до хлопців позитивно [ 0 ]  [0.00%]
До дівчат негативно, нейтрально до хлопців [ 0 ]  [0.00%]
Всего голосов: 19
Гости не могут голосовать 
Melody
post Jan 27 2007, 11:43 PM
Отправлено #21

undefined

Из: Киев

QUOTE(Михаил @ Jan 28 2007, 01:14 AM)
Оставим "миротворцев". Это слишком задевает тех, кто их давно каноонизировал в душе. Да здраствуют американские военные - самые гуманные военные в мире! В ираке они убили всего 600 000 чел. Это неизбежные небольшие жертвы. Они мешали демократии.
*

ничего не пойму.. с гламуром какая связь-то?

а насчет стихов.. помните, что Иванушка пообещал Мастеру? ;-)

-- Профессия?
     -- Поэт, -- почему-то неохотно признался Иван.
     Пришедший огорчился.
     -- Ох,  как  мне не  везет! -- воскликнул  он,  но тут  же спохватился,
извинился и спросил: -- А как ваша фамилия?
     -- Бездомный.
     -- Эх, эх... -- сказал гость, морщась.
     --  А вам,  что  же,  мои стихи не нравятся? --  с любопытством спросил
Иван.
     -- Ужасно не нравятся.
     -- А вы какие читали?
     -- Никаких я ваших стихов не читал! -- нервно воскликнул посетитель.
     -- А как же вы говорите?
     --  Ну, что ж тут такого, -- ответил  гость, -- как будто  я других  не
читал?  Впрочем...  разве что чудо? Хорошо, я готов принять на  веру. Хороши
ваши стихи, скажите сами?
     -- Чудовищны! -- вдруг смело и откровенно произнес Иван.
     -- Не пишите больше! -- попросил пришедший умоляюще.
     -- Обещаю и клянусь! -- торжественно произнес Иван.
User is offlinePMEmail Poster
Quote Post
Melody
post Jan 27 2007, 11:54 PM
Отправлено #22

undefined

QUOTE(Михаил @ Jan 24 2007, 02:03 AM)
Гламур - культ смерти. К чему может привести гадкая пропаганда наркотиков, всеобщего блуда, и прочей богемной нечисти? К раннему угасанию молодости, к бездетности, короче - гибель. Говорят все эти деятели, все надо попробовать. С десятого этажа прыгнуть не пробовали?
*

я встречала эту формулировку насчет смерти. Так сказать можно в том смысле, что это крайняя степень отработанности образа, без перспективы егодальнейшего развития... то есть фактически его смерть.. ну а при чем тут наркотики, американские военные и прочая - я не знаю.

Но человека, который превращал все, к чему прикоснется в политику - я помню.. -_-
такой себе форумский царь Мидас...
Quote Post
Marisa
post Jan 28 2007, 10:00 AM
Отправлено #23

снайперша з України

Из: Київ

QUOTE(Михаил @ Jan 28 2007, 02:02 AM)
Для лохов приманка - Гламур!
*

А по вас бан плаче... За офтопи, ну і надмірну політизацію всього підряд (про це добре Мелоді сказала :rolleyes:
User is offlinePM
Quote Post
Максим
post Jan 29 2007, 06:27 PM
Отправлено #24

Advanced Member

Из: Львів тел: 80685039574

Для лохов приманка - Гламур!
QUOTE(Marisa @ Jan 23 2007, 11:12 AM)
Не терплю це слово і все що з ним пов'язано. Стиль одягу, тип мислення і все таке. :ph34r:
*

Там есть все эти шмотки "вампирские", но есть и определенная музыка, образ жизни. Тоже гадость редкая.

Таке враження, що вони всі настільки безвольні, слабохарактерні і тупі, що тільки у думають, до кого б притулитись - чи то гламур, чи то готика, чи то панк, чи то ще якась дурниця.

ИМХО, это просто напросто недалёкие люди, которые, стремясь хоть чем-то приукрасить свою пустую и скучную жизнь, вуалируют пустоту шифоном, ленточками и т.д....

Гламур - культ смерти.

Люди добрі, а ви взагалі добрі? :D
Чи всі такі злі на тих нещасних і бідних людей, що гублять своє життя в морі шмоток і безкінечних погонь за примарним "щастям" багатого життя. Гляньте в їхні пусті очі, придивіться уважніше. Це теж люди! Такі ж люди як і ми з вами. І їхні душі теж страждають від того беззмістовного способу життя, що веде їх все далі і далі від справжнього щастя і радості.
Мені, наприклад, просто шкода цих людей. :( Вам ні??

Quote Post
Михаил
post Jan 29 2007, 11:43 PM
Отправлено #25

Advanced Member

Максиму
Люди добрі, а ви взагалі добрі? 
Чи всі такі злі на тих нещасних і бідних людей, що гублять своє життя в морі шмоток і безкінечних погонь за примарним "щастям" багатого життя.

Разве кто-то из форумчан говорил, что ненавидит этих людей? Все говорили, что не любят этот стиль. "Ненавидь грех, но люби грешника". А всяких истощенных диетами фотомоделек мне просто жаль. Недавно, читал, снова зарезали еще одну. И дети у них почти не родятся, а если родятся, то слабые здоровьем и морально, и физически.
Quote Post
Максим
post Jan 30 2007, 07:23 AM
Отправлено #26

Advanced Member

QUOTE(Михаил @ Jan 30 2007, 01:45 AM)
Разве кто-то из форумчан говорил, что ненавидит этих людей? Все говорили, что не любят этот стиль. "Ненавидь грех, но люби грешника". А всяких истощенных диетами фотомоделек мне просто жаль. Недавно, читал, снова зарезали еще одну. И дети у них почти не родятся, а если родятся, то слабые здоровьем и морально, и физически.
*

Михаіл я не казав, що хтось ненавидить їх. Ненависть :angry: - це крайня ступінь злості.
Знаєш інколи з контексту самих слів(як кажуть: між рядками читається) відчувається певна злість саме на людей, а не на гріх, як ти кажеш.

Quote Post
Роман
post Jan 30 2007, 09:18 AM
Отправлено #27

Advanced Member

Из: Казкове місто мальовничого краю

Якравим прикладом любові до грішників був сам Господь, який не гнушаючись ні блудників, ні митарів, ні інших грішників ходив з ними (у наших краях, то б певно і на лижах пішов ;-) ) і їв (можливо, навіть і щось на подобі вареників ;-) ).

І були інші, дійсно праведні у всьому люди, яким бракувало єдиного - любові. Ці люди називали себе фарисеями.

Що ж було далі - всі прекрасно знають. :(

А ще далі:

Першим попав до раю - власне розбійник, який покаявся за свої гріхи.

Першою побачила воскреслого Христа (згідно Євангелія) - власне колишня блудниця.

А що з тими фарисеями? Один Господь знає...

Тут є над чим задуматись...
Quote Post
Апологетъ
post Jan 31 2007, 10:56 AM
Отправлено #28

Advanced Member

Из: Бориспіль, Яготин

А всяких истощенных диетами фотомоделек мне просто жаль. Недавно, читал, снова зарезали еще одну. И дети у них почти не родятся, а если родятся, то слабые здоровьем и морально, и физически.

Я знайомий з однією фотомоделлю. Щодо морального здоров"я, то це маячня. Серед "нефотомоделей" такої моральності не зустрінеш. А щодо здоров"я, то повністю здорових людей я ще не зустрічав.

Роман,
Христос любив і книжників, і фарисеїв.
User is offlinePM
Quote Post
Роман
post Jan 31 2007, 01:30 PM
Отправлено #29

Advanced Member

Из: Казкове місто мальовничого краю

Я мав це також на увазі.

Уточню свою думку: фарисеї фактично часто відмовляли в існуванні любові Божої до інших: чи то грішників, чи то представників інших релігійних течій, привласнюючи всю її лише собі. Така собі конфесійна узурпація Божої любові і благодаті трапляється і в наш час, при чому серед всіх християнських конфесій, чи то православні, чи то католики, чи то протестанти...
Quote Post
Yuliya
post Jan 31 2007, 04:00 PM
Отправлено #30

Advanced Member

Из: Донецк

QUOTE(Роман @ Jan 31 2007, 04:32 PM)
Я мав це також на увазі.

Уточню свою думку: фарисеї фактично часто відмовляли в існуванні любові Божої до інших: чи то грішників, чи то представників інших релігійних течій, привласнюючи всю її лише собі. Така собі конфесійна узурпація Божої любові і благодаті трапляється і в наш час, при чому серед всіх християнських конфесій, чи то православні, чи то католики, чи то протестанти...
*

Это вещи не совсем тождественые то что ты привел и то с чем сравнил.
Одно дело кающийся грешник а другое дело человек принадлежащий конфессии извратившей веру.
Достаточно почитать по этому вопросу мнение практически всех Святых Отцов.
Ты никогда не задавал себе вопрос почему Святыми Отцами запрещалось читать еретические книги - ведь ересь это в переводе всего лишь выборочное принятие истины. Свт.Игнатий говорит же по этому поводу - одна лишь ложная мысль принятая душой может погубить душу.
Много интересного, на мой взгляд, есть по этому вопросу и например у архимандрита Рафаила (Карелина).
Но очевидно и другое. Тот кто хочет найти оправдание своим действиям всегда их найдет.
Что же касается "границ благодати" о которых ты пишешь мне очень понравилась фраза одного священника "мы точно знаем где Благодать есть, но совсем не знаем где ее нет" Бог присутствует даже в аду, потому что ничто не может устоять без присутствия Божьего. Просто все эти ограничения и возникающие суждения о других конфессиях вызванны не внутриконфессиональной гордостью в которой многие обвиняют православных (канонических), а именно попечением об их душах.
Ясно что все это можно извратить как и любую идею - материальными притязаниями и прочим. Но идея именно такова. И сравнение с фарисейством на мой взгляд тут не совсем уместно.
Quote Post
Marisa
post Jan 31 2007, 08:20 PM
Отправлено #31

снайперша з України

QUOTE(Yuliya @ Jan 31 2007, 07:02 PM)
*

Конкретно, будь ласка. Де, хто і якими словами. Не бачу аргументованої позиції.
QUOTE(Yuliya @ Jan 31 2007, 07:02 PM)
Ты никогда не задавал себе вопрос почему Святыми Отцами запрещалось читать еретические книги -
*

Одне діло книги і зовсім інше - люди. Це зоооовсім різні речі - любити своїх ближніх і любити єресь...
User is offlinePM
Quote Post
Yuliya
post Jan 31 2007, 08:26 PM
Отправлено #32

Advanced Member

[quote=Marisa,Jan 31 2007, 11:22 PM]
Конкретно, будь ласка. Де, хто і якими словами. Не бачу аргументованої позиції.
Щас же полезла прямо искать. Интересно возьми с поисковика задай и сама увидишь.
Quote Post
Marisa
post Jan 31 2007, 08:33 PM
Отправлено #33

снайперша з України

Молодець. А й справді, немає ніякої позиції. Є лише просте узагальнення. Всі так кажуть. "От всі отці Церкви попереджали про таке важливе об'єднання з Росією, коди, антихриста..." :D
User is offlinePM
Quote Post
Yuliya
post Feb 2 2007, 08:19 PM
Отправлено #34

Advanced Member

QUOTE(Marisa @ Jan 31 2007, 11:35 PM)
Молодець. А й справді, немає ніякої позиції. Є лише просте узагальнення. Всі так кажуть. "От всі отці Церкви попереджали про таке важливе об'єднання з Росією, коди, антихриста..." :D
*

Знаешь Мариса я слишком много нагрешила в своей жизни чтобы неизвестно для чего лгать тут.
то что я привела я действительно читала и слышала от священников и монахов (о.Сергия Рыбко о.Димитрия Смирнова и прочих) аудио лекции которых я когда-то имела возможность в большом количестве поскачивать.
Просто привести реальную ссылку трудно так как для этого нужно приложить определенные усилия, которые боюсь абсолютно бесполезны как бесполезны и 99 процентов споров ради споров.
Я конечно знаю правила форума что нельзя приводить ничего без конкретных ссылок. но зная что в принципе никому эти труды по их розыску не нужны поэтому не нахожу нужным себя так напрягать.
Если тебе интересна эта тема не поленись почитать мнение об этом святителя Игнатия а так же свт Феофана.
Прости за резкость в предидущем постинге.
Quote Post
Улялюм
post Feb 3 2007, 01:26 PM
Отправлено #35

Ребро Алекса

Из: живу в заколдованном диком лесу, откуда уйти невозможно

Юльчик, солидарна. Я тоже много встречала у святых отцов о роли России, но тоже конкретно тыкнуть пальцем в книгу не позволяет хотя бы моя скудная святоотеческая библиотека.
Просто некоторорые любят святых отцов слушать во всём, а вот их мысли о России считать чем-то вроде старческого м. (прости, Господи)
Quote Post
Виктор Киевский
post Feb 3 2007, 03:33 PM
Отправлено #36

Advanced Member

А вот интересно кто ответил на опрос ответом №1???
Quote Post
Максим
post Feb 3 2007, 04:27 PM
Отправлено #37

Advanced Member

QUOTE(Yuliya @ Jan 31 2007, 06:02 PM)
Это вещи не совсем тождественые то что ты привел и то с чем сравнил.
Одно дело кающийся грешник а другое дело человек принадлежащий конфессии извратившей веру.
Ты никогда не задавал себе вопрос почему Святыми Отцами запрещалось читать еретические книги - ведь ересь это в переводе всего лишь выборочное принятие истины. Свт.Игнатий говорит же по этому поводу - одна лишь ложная мысль принятая душой может погубить душу.
Много интересного, на мой взгляд, есть по этому вопросу и например у архимандрита Рафаила (Карелина).
Но очевидно и другое. Тот кто хочет найти оправдание своим действиям всегда их найдет.
Что же касается "границ благодати" о которых ты пишешь мне очень понравилась фраза одного священника "мы точно знаем где Благодать есть, но совсем не знаем где ее нет" Бог присутствует даже в аду, потому что ничто не может устоять без присутствия Божьего. Просто все эти ограничения и возникающие суждения о других конфессиях вызванны не внутриконфессиональной гордостью в которой многие обвиняют православных (канонических), а именно попечением об их душах.
Ясно что все это можно извратить как и любую идею - материальными притязаниями и прочим. Но идея именно такова. И сравнение с фарисейством на мой взгляд тут не совсем уместно.
*

Вибач, Юлія, Але я наприклад не можу зрозуміти чому ти не згідна з Романом. По перше, мені здається, Роман саме так і сказав, що грішник, який кається і фарисей(тобто це і є людина «извратившая веру»), це зовсім різні речі. Далі. При чому тут, взагалі єритичні книги і заборона щодо їх читання????????? Про них взагалі і згадки не було.

По друге я також не бачив, щоби Роман звинувачував суто православних. Він говорив, що така хвороба присутня любим конфесіям.
А це речення я взагалі неможу зрозуміти: «Просто все эти ограничения и возникающие суждения о других конфессиях вызванны не внутриконфессиональной гордостью в которой многие обвиняют православных (канонических), а именно попечением об их душах.» Від кого виникають ці судження та обмеження і на кого вони спрямовані? Піклування кого над чиїми душами?
Єдине що зрозуміло, - що звинувачення стосується іменно православних (канонічних) християн. І лише з контексту можливо здогадатися, що звинувачення сааме в гордості і фарисействі. Якщо так, то я згідний. Є деякі православні християни, що відносяться до іновірних чи взагалі до невіруючих людей, як до другосортних. Як взагалі до недостойних Божої Любові. Хіба це не фарисейство рахувати себе в чомусь вищим чи достойнішим перед Богом? Хіба навіть будучи православними ми впевнені, що оменемо участь грішників та іновірців в загробному житті? Чим ми, як люди, кращі за тих, хто не є православним і не хоче ним бути?
Quote Post
Yuliya
post Feb 3 2007, 05:19 PM
Отправлено #38

Advanced Member

Максим, я и правда написала несколько иносказательно...так сказать один пишем девять в уме -) Думаю если Роман читал этот ответ он понял о чем я.
Дело в том что и в эту тему волей неволей влезли идеи из темы про то можно ли брататься (вплотную общаться как бы наравне, потому что Бог один) с прихожанами КП и католиками греко и не только.
Святоотеческое мнение при чем я просто даже повторю почти единогласное что делать это нельзя.
и не какая это не гордость а просто элементарное чувство самосохраниения потому "что я не знаю спасутся ли католики но знаю что я без Православия точно не спасусь"...думаю излишне говорить чья это цитата.
Quote Post
Максим
post Feb 3 2007, 07:38 PM
Отправлено #39

Advanced Member

Ну що-ж! Я з тобою згідний. ;-)
Quote Post
Melody
post Feb 3 2007, 08:54 PM
Отправлено #40

undefined

Дело в том что и в эту тему волей неволей влезли идеи из темы про то можно ли брататься (вплотную общаться как бы наравне, потому что Бог один) с прихожанами КП и католиками греко и не только.
Святоотеческое мнение при чем я просто даже повторю почти единогласное что делать это нельзя.
и не какая это не гордость а просто элементарное чувство самосохраниения потому "что я не знаю спасутся ли католики но знаю что я без Православия точно не спасусь"...думаю излишне говорить чья это цитата.

интересно... даже если взять за аксиому что "не спасутся" - общаться почему нельзя? и от чего самосохранение?
спасутся или нет - это один вопрос, а общаться или нет - вообще другой...
Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Lo-Fi Version
Time is now: 26th August 2019 - 11:05 AM

Українська локалізація - студія «Севен»