Інтернет-магазин інтелектуальної книги Архе

Здравствуйте Гость ( Вход | Регистрация )

7 Страницы < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> К А Р П А Т И ! ! !, Краще гір бувають тільки гори !
Outline · [ Standard ] · Linear+
Anyuta
post Jul 20 2007, 07:15 AM
Отправлено #21

Advanced Member

QUOTE(Blacksa @ Jul 18 2007, 05:32 PM)
Завдяки таким як ви нічого і не відбувається. Цей випадок просто кричущій. Це не просто аварія потяга. Це техногенна катастрофа!!! І якщо дома сидіти на дивані то звичайно не посадять. В нас країна так, що всього треба добиватися і схід-захід тут нідочого! Просто для одних "моя хата скраю", а не заході таких менше от і все!
*

Завдяки як раз таким як ми (це я про себе) все і відбулось. За кого голусували, того і отримали (чи тих).. А дарма було витрачено стільки емоцій. :angry: :angry: Тому що не народ повинен надриватись у таких випадках, як той, що у Львові. Щось там вимагати..!! Ой-ой-ой, так зразу нас і послухають. А президент наш повинен за шкірку взяти того ж Шуфрича!! А шо робить наш президент.. А, так він заре планує родинну подорож по річці у Карпатах, підбирає усе необхідне.. йому не до техногенної катастрофи в країні!! Так-так!! :angry: Коли у США, наприклад, відбуваються якість трагедії, чи-то терористичні, чи-то природні, то що робить презик їхній? та висить весь час в телевізорі і запевняє, заспокоює, що федерали виконують усе можливе-неможливе для покращення ситуації. І федерали таке роблять ВСЕ, що необхідно.
І тут твоє "сидіння на дивані" нідочого! А чому на заході люди звикли щось вимагати?? Тому що ТАМ ЦЕ ПРАЦЮЄ. А оце "давайте ж, браття, станем, і свого доб'ємся" проходять скрізь усю нашу історію. <_<
Моє все зараз ставлення до уряду таке "Не треба допомагати, тіки не заважайте"!

User is offlinePMEmail Poster
Quote Post
Blacksa
post Jul 20 2007, 07:43 AM
Отправлено #22

Advanced Member

Из: м.Вишгород

:blink: Перепрошую.... І прошу мене сильно не банити... Хотів відповісти в приват, та не втримався....

А президент наш повинен за шкірку взяти того ж Шуфрича
Це як? В буквальному сенсі? Морду натовкти? Які механізми "тягання за шкіру"? Якщо ви не помітили, то у президента зараз немає жодного законного методу впливу на кабмін....

А, так він заре планує родинну подорож по річці у Карпатах, підбирає усе необхідне.. йому не до техногенної катастрофи в країні!!
Бу-га-га... Він і його секретаріат єдині, хто заявляє, що масштаби катастрофи приховуються... З родиною в Карпати? :blink: Можна джерело інформації? Просто я б не віз родину в зону техногенної катастрофи....

та висить весь час в телевізорі і запевняє, заспокоює Фйодорич тош всіх заспокоює...

І федерали таке роблять ВСЕ, що необхідно Думаєте? А трансформери їм допомагають? Мені просто цікаво який бойовик ви дивилися останнім?

Пе.Се. підбирає усе необхідне - Я плакал!
Quote Post
Stealthy
post Jul 20 2007, 08:49 AM
Отправлено #23

Advanced Member

Из: Киев

Коли у США, наприклад, відбуваються якість трагедії, чи-то терористичні, чи-то природні, то що робить презик їхній?

Ты специально такое слово использовала? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
держите меня семеро :)))))))))))))))))))
карочи! там 2 партии которые соревнуются. это и так понятно, что когда конкуренция то и дело на лад идет. Просто там народ менее инфантильный и обезнадеженый как здесь. Разик поднялись и то нас поимели. Конечно народ уши опустит. Мы- все лишь пушечное мясо. И останемся им.

Quote Post
Anyuta
post Jul 20 2007, 08:52 AM
Отправлено #24

Advanced Member

Повідомлення про те, що маштаби катастрофи приховуються, це звичайно ж ДОПОМОГА! А ти знаеш, які контретні кроки роблять для покращення ситуації?
Якщо знаеш, скажи мені. B)

Ти був в США? Я була, довго.. Спілкувалась з людьми. В них дійсно до уряду неабиякий кредит довіри (тіки не треба заре по тупих американців, які нічого не знають) Коли у них в країні щоб трапляється, то до вирішення проблем долучаються усі люди і служби, які можуть зарадити. У тому числі, високопоставлені профільні чиновники. А президент їхній виступаючи, не тільки заспокоєю і декларує якісь там факти, а й звітує про ту роботу, що ведеться.

А останнім я дивилась таки трансформери, тіки до чого тут це.. та й бойовиком я б цей фільм не назвала.. Такий собі бойовичок для хлопчиків. :-)

Quote Post
Anyuta
post Jul 20 2007, 09:00 AM
Отправлено #25

Advanced Member

[quote=Stealthy,Jul 20 2007, 11:51 AM]
Ты специально такое слово использовала? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
держите меня семеро :)))))))))))))))))))
*

[/quote]
да нет.. просто день было строчить целиком.. Хотя я часто так их в быту называю..

карочи! там 2 партии которые соревнуются. это и так понятно, что когда конкуренция то и дело на лад идет. Просто там народ менее инфантильный и обезнадеженый как здесь.
*

[/quote]

Стопудово (ха-ха, я знаю, это слово не нравиться блексе! А если честно, то там народ ходит с расправленными плечами, т.к как бы там ни было таки живет в демократии (как все знают.. во власти его самого)

Разик поднялись и то нас поимели. Конечно народ уши опустит. Мы- все лишь пушечное мясо. И останемся им.
*

[/quote]

да, в их глазах.. А кто заявляет. как они нас любят (типа Лени Космоса) просто нагленько врут..
Quote Post
Blacksa
post Jul 20 2007, 09:12 AM
Отправлено #26

Advanced Member

Якщо ти була в Штатах, ти иаєш розуміти, що там президент є реальним головою виконавчої гілки влади. У нас за нинішньої конституції він є лише номінальним главою. В нас функції управління взяв на себе прем"єр міністр, а президент просто немає повноважень щоб хоч якось вплинути на ситуацію.Єдиний важиль впливу це РНБО, але навряд чи доцільно її скликати зараз. Змусити щось робити чи не робити того чи іншого посадовця в умовах нинішніх правоих реалій майже неможливо. Тимпаче вони не здатні зняти міністра. Також поза їх компетенцією є рослідування кримінальної справи. А наша прокуратура-найгуманніша прокуратура в світі, не садить нікого! Тому вся відповідальність лежить на Кабінеті Міністрів України. Прим"є-міністрі України і профільних міністрах. Транспорту-Миколі Рудьковському (за допушення порушень, які привели до аварії) і міністру з питань надзвичайних ситуашій Нестору Шуфричу (за неадикватну реакцію). По суті вони не підпорядковуються президенту взагалі.
Даруйте за офтоп, але якщо ми заговорили про президента то в останній час в стилі його поведінки я помітив значні зміни. Він став жорсткіший. Набагато! І ще один офтоп. Мій батько спілкувався з людьми, які знають Ющенка особисто і вони кажуть,що його проблема в чесності(ну це не проблема) і вірності ідевлам демократії(якраз це проблема...) Вже від себе додам шо та вірність межує із шизою... А взагалі наш прєз-ета маладец! Я його досі підтримаю!
Quote Post
Anyuta
post Jul 20 2007, 09:39 AM
Отправлено #27

Advanced Member

QUOTE(Blacksa @ Jul 20 2007, 12:14 PM)
Вже від себе додам шо та вірність межує із шизою...
*

Тут я з тобою згодна.

А стосовно президента і т.д, дочекаймось виборів.. <_<
Quote Post
Blacksa
post Jul 20 2007, 09:57 AM
Отправлено #28

Advanced Member

Ситуацію в країні вибори навряд чи змінять... Є кілька принципових речей які не дають рухатись вперед. Перше, це хоч президенту я довіряю, незважаючи на недоліки, то навколо нього є надто багато "зайвих" людей... Друге зміни в конституції які всеж дадуть достатні повноваження президенту. І третє найголовніше, що майже неможливо але вкрай необхідно це розуміння людей, що наш політикум це і є ми самі. Відображення наших вад і недоліків. Змінюємось, шановні, накращє!
Quote Post
Anyuta
post Jul 20 2007, 11:36 AM
Отправлено #29

Advanced Member

QUOTE(Blacksa @ Jul 20 2007, 12:59 PM)
Ситуацію в країні вибори навряд чи змінять... Є кілька принципових речей які не дають рухатись вперед. Перше, це хоч президенту я довіряю, незважаючи на недоліки, то навколо нього є надто багато "зайвих" людей... Друге зміни в конституції які всеж дадуть достатні повноваження президенту. І третє найголовніше, що майже неможливо але вкрай необхідно це розуміння людей, що наш політикум це і є ми самі. Відображення наших вад і недоліків. Змінюємось, шановні, накращє!
*

Оце ти правильно кажеш :-)
Quote Post
Marisa
post Jul 20 2007, 03:38 PM
Отправлено #30

снайперша з України

Из: Київ

QUOTE(Stealthy @ Jul 20 2007, 11:51 AM)
Мы- все лишь пушечное мясо. И останемся им.
*

Говори за себе.
User is offlinePM
Quote Post
Blacksa
post Jul 20 2007, 06:10 PM
Отправлено #31

Advanced Member

1
Quote Post
Роман
post Jul 20 2007, 07:16 PM
Отправлено #32

Advanced Member

Из: Казкове місто мальовничого краю

http://www.zik.com.ua/index.php?news_id=92856

Бачив ті вцілілі вагони з жовтим фосфором. Їх були пригнали до Львова. Дійсно, виглядають дуже зношеними, типу по іржі нанесна свіжа фарба, самі знаєте як це виглядає.

А на президента гнати особливо не варто. Сьогодні міліції у Львові маса на дорогах - кажуть, він на катастрофу поїхав дивитись.

Львів знову пожвавлюється, видно люди вже повертаються зі своїх сховків.
Quote Post
Anton_A
post Jul 20 2007, 07:26 PM
Отправлено #33

%)

А давайте посмотрим, что о последствиях нам Anna скажет — будущий эколог все-таки :)
А про причины ничего не известно? А то по ТВ уже казахов подтекстом обвиняют, а они то при чем? За путями и за состоянием вагонов следят наши железнодорожники, которые этот состав на эти пути выпустили.

зы интересно, зачем милиция — неужели дороги будут перекрывать? А это тот ли президент, который из-зи пробки на майдан опаздывал?
User is offlinePM
Quote Post
Marisa
post Jul 20 2007, 07:54 PM
Отправлено #34

снайперша з України

Тобі сказати що небудь про уряд? Про Рудьковського(мін транспорту!), Кузьмука ("це другий Чорнобиль" - "ніякого другого чорнобиля" -сам сказав, сам заперечив), Шуфрича (на 4 день врешті з"явившогося).
Тож може не будем... Там всі "молодці".
User is offlinePM
Quote Post
Максим
post Jul 22 2007, 07:44 PM
Отправлено #35

Advanced Member

Из: Львів тел: 80685039574

ДА-а-а ! :blink: :blink: Приїхали !

Мені здається тут тема про відпочинок в Карпатах....
Quote Post
Максим
post Jul 22 2007, 08:13 PM
Отправлено #36

Advanced Member

Из: Львів тел: 80685039574

Але, якщо вже так розмова зав"язалась, то я теж хочу кинути своїх п"ять копійок.

Справа в тому, що я працюю на місцевому львівському телебаченні, тому про катастрофу з фосфором я багато чого чув як говориться "з перших уст", до того ж в четвер, на четвертий день після аварії їздив на зйомку в сумнозвісне село Ожидів. Був також на відстані 70 метрів від тих цистерн. Ситуація в цьому селі(та й в навколишніх, на які падала фосфорна хмара) проста: вся молодь з дітьми виїхала подалі, хто куди. Залишились в основному люди похилого віку. Коні, кури, гуси пасуться собі як зазвичай, тільки корів не випускають на пасовища. Воду з колодязів люди стараються не вживати.

Наскільки правдиво свідчить більшість "мудрих людей" сам фосфор не є радіактивним елементом, тому наслідки зараження будуть проявлятись тільки на тій території, де осіла димова фосф. хмара. На щастя в ті дні вітер дув в протилежну від Львова сторону(це я бачив на власні очі).

Іншою проблемою є те, що дію фосфору на організм людини не вивчено, тому навіть невідомо коли проявлятимуться реальні наслідки зараження у людей, що в перші дні встигли достатньо надихатись отруйного диму. І звичайно високопосадовці, міністри, мч-есники лукавлять говорячи, що мовляв, якщо нічого людину не болить, значить вона може спокійно далі жити на зараженій території. Такщо час покаже.

А політики - як мухи на гімно. Налетять і будуть викручувати цю історію як кожному вигідніше. Таке враження, що для них взагалі неіснує такого поняття як "совість".
Quote Post
menix
post Jul 22 2007, 09:50 PM
Отправлено #37

Advanced Member

QUOTE(Blacksa @ Jul 20 2007, 07:59 AM)
Я бачу ситуацію з будь-якими акціями протесту приблизно так:
Є одна-дві конкретні речі, які ми виагаємо. Зокрема в 2004 це було визнання фальсифікацій і приведення до влади Юща. Цього ми досягли
І є речі абстрактні. Це тіпа та лопшичка яку нам навішують... "Бандитам-тюрми", "Покращення Вашого життя вже сьогодні" (Пишу "Вашого" з великої літери, бо як я розумію стосувалось це Рєната Лєонідовічя, хоча тоді це до конкретики треба занести),...

після 2004 року ми могли побудувати громадянське суспільство, так що "бандитам - тюрми"не було змтз пустим гаслом.
але не побудували. принаймні знаємо чого прагнути.
Quote Post
Stealthy
post Jul 23 2007, 09:49 AM
Отправлено #38

Advanced Member

QUOTE(Marisa @ Jul 20 2007, 06:40 PM)
Говори за себе.
*

Как думаешь на случай войны что у правительства заготовлено? Местечко с кучей еды и всем всем всем чего хватит на много лет.
Может у тебя туда есть билет? Мне он в принципе и не нужен. Я кто му что кто подумает о народе когда надо будет свой зад спасать?
Вспомни еще в Мировую стимул воевать- дуло сзади. И темы "быстрей используем мясо чтобы отступать можно было иметь право". Конечно не обо всех это. Но в основной массе кто будет выискивать вершителей истории Марису и Сашка?
Quote Post
Viktor Chmel
post Jul 23 2007, 10:10 AM
Отправлено #39

Advanced Member

Пропоную повернутися до теми ;)
Так сталося, що цього літа, я трохи пролетів з організованими нашим братством таборами-походами, а без гір жити не можу з дитинства, то ж

шукаю компанію на карпатський похід.
Орієнтовні дати: 3-10 серпня 2007р.
Основна мета - сходження на найвищу точку нашої країни, г.Говерлу.
Додаткові: відпочити, виспатися, помилуватися іншими краєвидами Карпат + можна буде уточнити цілі, коли наберуться інші члени команди
.
Сам я не альпініст і не фанат надмірних фізичних навантажень заради примарної мети. Основна мета походу - відпочинок, можемо зупинятися в тих місцях, що сподобаються на день-два. Між тим обов'язкової таборової і молитовної дисципліни в поході ніхто не відміняв.
Гарантовані - чисте повітря, тиша, дружня рука підтримки ;).
На цьому тижні бажано вже провести перший орг. збір.
Зголошуйтеся, або сюди, або на емейл.
Щасти!

Quote Post
Anna
post Jul 23 2007, 11:32 AM
Отправлено #40

Advanced Member

QUOTE(Віктор Чмель @ Jul 23 2007, 01:12 PM)
Орієнтовні дати: 3-10 серпня 2007р.
Основна мета - сходження на найвищу точку нашої країни, г.Говерлу.
Додаткові: відпочити, виспатися, помилуватися іншими краєвидами Карпат + можна буде уточнити цілі, коли наберуться інші члени команди[/b].
*

Я щойно звідти. Була я на Говерлі - попсятина, як-то кажуть :P. Там пусто, все витоптане туристами. А от говерлянські схили - це щось!!! там стільки цікавої флори... Але то я кажу як ботанік-любитель, тому, шановні альпіністи, не ображайтесь за "попсятину" :rolleyes: .Що ж до краєвидів, то так, вони там неймовірні! Краще за все пройтись по усьому Чорногірському хребту, як ми це зробили -- враження незабутні! Йдеш о 6-й ранку по хребту, а кругом тебе вдалечінь біжуть вершини... І тиша!!! До того ж, це найвищий хребет українських Карпат. :-)
Quote Post

7 Страницы < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Lo-Fi Version
Time is now: 21st September 2019 - 09:49 AM

Українська локалізація - студія «Севен»