Інтернет-магазин інтелектуальної книги Архе

Здравствуйте Гость ( Вход | Регистрация )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ленин – герой украинских националистов
Outline · [ Standard ] · Linear+
Anton_A
post Jan 28 2008, 04:44 PM
Отправлено #21

%)

ИМХО, это не более чем ответная реакция на сходную пропаганду с другой стороны.
Обе довольно далеки от реального положения вещей.
User is offlinePM
Quote Post
Marisa
post Jan 28 2008, 05:01 PM
Отправлено #22

снайперша з України

Из: Київ

QUOTE(Anton_A @ Jan 28 2008, 07:46 PM)
*

Ти володієш таємницею реального положення речей? B)
User is offlinePM
Quote Post
Максим
post Jan 28 2008, 09:19 PM
Отправлено #23

Advanced Member

Из: Львів тел: 80685039574

QUOTE(Витя @ Jan 27 2008, 02:11 PM)
Blacksa, я не носитель истины, и часто бываю не прав в своих высказывания и по содержанию, и по форме. Но если ты видишь, что я в чем-то неправ, что какие-то мои высказывания ложны, так покажи, что именно не так, и почему не так. Зачем же сразу человека так судить, тем более, в чем-то и мои оппоненты могут ошибаться. И моя цель здесь не научить кого-то чему-то, а прежде всего самому научиться. Я надеялся что будет хоть какая-то дискуссия, из которой что-то можно вынести полезное, но вместо какого-то обсуждения натыкаюсь на осуждение. Скорее нетерпимость и безапелляционность напоминает нацизм. Но мне бы хотелось все-таки встретить нормальное обсуждение вопросов.
*

По темі:
Вітя, я ще раз уважно прочитав ту невелику статтю на початку теми. Ти не ображайся, але спочатку скажу таке: в самій своїй основі ця стаття дихає антиукраїнським настроєм. А тому в своїй суті вона має упереджений погляд. І причому виявляється це просто таки в тупому сарказмі і лукавстві по відношенню до змісту деяких понять і фактів.
В дійсності і з чисто формальної точки зору можна дійсно погодитись з твердженням про те, що саме більшовицька влада і Ленін в тому числі створили Україну такою якою вона зараз є. Так, чисто формально це дійсно так: приєднали деякі землі, які ніколи не мали відношення до України(Крим), політика українізації і т.п. Але думаю кожному зрозуміло , що та влада творила в першу чергу велику більшовистську імперію, яка чисто формально назвалась пізніше СССР. І все, що робилось - робилось задля зміцнення і зростання саме цієї імперії і її більшовистської влади. А території, які приєднювались до УРСР були в першу чергу додатками до великої імперії.
Українізація яка провидилась партією була тупою і пустою. І дійсно для неї вдало підходить слово "шароварщина", тому, що в першу чергу українізація потрібна була партії і заради партії. А коли вона перестала бути потрібною, коли в ній прозвучали дійсно ноти національної самосвідомості її швиденько прикрутили. Причому досить таки жорстко а інколи і жорстоко.
І те що Україна є - це не досягнення партії, не досягнення Леніна. Це в першу чергу досягнення тих людей які любили свою батьківщину, її захищали і за неї боролись. Не було б таких я впевнений ніхто про Україну і не згадав. Вона була б просто частиною імперій-загарбників будь-то Литва, Польша, Росія чи Німеччина. І я ще раз повторюсь - кожна держава творилась не рік і не два а впродовж столітть, тому розмови про те, що України взагалі не було і невідомо коли саме з"явилась ця назва і хто її придумав - це розмови пусті і чисто шовіністичні оскільки є український народ, є українська мова і є українська пісня. Те, що настав момент коли ця держава остаточно сформувалась і проголосила свою незалежність - це наслідок довгої і досить таки не безболісної дороги самоусвідомлення народу як єдиної нації. І цей момент є бажаним і вигідним саме для цієї нації, для цього народу. Для інших агресивно настроєних держав цей факт завжди буде кісткою в їхньому горлі і штовхатиме на будь-які спроби заперечення того, що ця країна має право на життя.
Слава Україні! ;-)
User is offlinePMEmail Poster
Quote Post
Роман
post Jan 29 2008, 11:28 AM
Отправлено #24

Advanced Member

Из: Казкове місто мальовничого краю

А про пам'ятник Леніну, то стояв він у Львові. На постаменті, зробленому... з надгробків єврейського кладовища. :ph34r:
Як знімали, то була ще одна можливість наочно побачити, що з себе представляла радянська влада. І як вона боролась за національні права громадян.
Мав ось недавно екскурсію з білорусами у Золочівський замок, колишню тюрму НКВД. Це було єдине місце, де мені ніяк не вдалось вмовити екскурсоводів вести екскурсію російською мовою. Працював під переклад.
Для довідки: у 1941 р. НКВДистами тут було замордовано найжорстокішим чином близько 700 мешканців Золочівщини. Коли німці, які звільнили Золочів від "червовних друзів України" відкрили двері тюрми, вся бетонна підлога була під шаром коричневої рідини, в якій копошились черви. Це була людська кров. :o
Quote Post
Student
post May 1 2008, 03:04 PM
Отправлено #25

Advanced Member

Из: Украина

QUOTE(Unknown @ Jan 28 2008, 05:42 PM)
Зря вы так на Виктора набросились. Много россиян думает так же, как и Витя.
Учитывая что от пропаганды для толпы зависит многое, мы, благодаря Виктору имеем прекрасную возможность учиться разговаривать с людьми, которые ТАК думают. Подчеркиваю: не плохо и не неправильно, а ТАК.

Во-первых, я не россиянин, а украинец, родился и вырос в Киеве. Во-вторых, мои предки похоронены в этой украинской земле и воевали за нее. В-третьих, надо не просто как вы говорите "учиться разговаривать с людьми, которые ТАК думают", а надо вообще учиться думать, ставить задачи и находить на них решения.
Вот хоть кто-то что-то по существу мне в этой теме ответил? Если нечего ответить, к чему возмущаться. Во основном ответы были в стиле "говоришь ерунду", или типа "Вы шотовы плевать на святое для нас".

QUOTE(Karlson @ Jan 28 2008, 07:46 PM)

Ну так представьте нам реальное положение вещей. Если вы так говорите, по-видимому, имеете правильное представление о реальном положении вещей.

-------------

Меня вообще удивляет реакция на то, что написано в этой теме. Обычные исторические факты воспринимаются многими как какое-то откровение, как будто то, что Ленин образовал республику УССР с правом свободного выхода из состава СССР, это какая-то засекреченная информация.
Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Lo-Fi Version
Time is now: 17th September 2019 - 01:31 AM

Українська локалізація - студія «Севен»