Інтернет-магазин інтелектуальної книги Архе

Здравствуйте Гость ( Вход | Регистрация )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Унікальна збірка української християнської поезії, Потрібна допомога у виданні
Outline · [ Standard ] · Linear+
Viktor Chmel
post Jan 29 2010, 03:01 PM
Отправлено #1

Advanced Member

Из: Київ

Дорогі брати і сестри!

Українці!

Я, Галина Манів (Кирієнко), поетеса, член Національної спілки письменників України, звертаюся до всіх, небайдужих до майбутнього України (а яке майбутнє може бути у тих, хто не дбає про культуру, у тих, хто не вшановує пам’яті героїв?). Всі ми вміємо дуже добре говорити про любов до Батьківщини. А чи здатні довести це справою?

Ось мій гіркий досвід. Рік тому впорядкувала 3-й збірник із серії „Сучасна українська християнська поезія”. До нього увійшли чудові вірші Ю. Липи, Стефановича, Мазуренко, Ольжича, Теліги, Маланюка, Стуса, Лесіва, Сокульського, Красівського, Світличного, Мельничука, Іллі, Лиші та ще багатьох поетів. Подано і біографії авторів, полум’яних борців за волю України. Крім того, що це висока поезія, це ще й унікальний досвід християн в умовах гонінь. Досвід сучасності. Я сподівалася знайти відгук у суспільстві. Натомість, скрізь зустрічаю відмову. Одні видавництва мотивують своє небажання друкувати книжку тим, що часи важкі, а поезія – річ неприбуткова. Інші кажуть, що тема завузька. Фонди, до яких я зверталася, взагалі не відповідають. Невже нікому не потрібна ця книжка? Невже матеріальне бере гору над духовним, і важливі тепер тільки прибутки, а віра в Бога, краса, натхнення жертовність має опинитися десь на задвірках життя? Чи можна дозволити, щоб те, що тримає людину у світ
і, те, що підтримувало українців у тяжких умовах вигнання та ув’язнення – віра в Бога, любов до Батьківщини, поезія – стало для нас таким чужим і непотрібним? Із чого ж ми черпатимемо сили за умов нових гонінь? На чому виховуватимемо наших дітей? Бог не спитає з нас, що зробила держава, Він спитає: що зробив конкретно ти.

Я пригадала, що колись люди не чекали на милість держави, а збирали кошти на культурні пам’ятники поміж народу. Це моя остання надія видати збірник „Християнська поезія опору”. У одній з найдешевших типографій Києва мені зробили обрахунок, що видання цієї книжки накладом у 1000 примірників (м’яка обкладинка, чорно-білий друк) коштуватиме 10 тис. гривень. Якщо б 100 осіб здали по100 гривень як передплату за видання, то ця чудова книжка побачила б світ. Невже не знайдеться на всю Україну,

на весь світ таких щирих і небайдужих людей?

Вірю й сподіваюся на краще!

Мої координати:

e - mail : pilot -z@ukr.net
поштова адреса: Кирієнко Галині Миколаївні; вул.. Героїв Севастополя, 32; кв.17; м. Київ 03126
тел. моб. (096) 442-77-14
тел. дом. (044) 455-37-63
P.S . У прикріпленні надсилаю оглядові матеріали до збірника.
З вірою і любов’ю, Галина Манів (Кирієнко)
User is offlinePMEmail Poster
Quote Post
Ъ
post Feb 3 2010, 08:25 PM
Отправлено #2

Advanced Member

Из: Киевщина

Видавництву "Свічадо" можна запропонувати, може і візьмуть, а що!
User is offlinePM
Quote Post
Viktor Chmel
post Feb 4 2010, 07:44 AM
Отправлено #3

Advanced Member

Та в тому то і проблема, що не беруть. В "Свічаді" вийшли друком перші дві збірки пані Галини. Може у них скрутні часи? Я просто не дуже знайомий з видавничою справою. Але знаю, що всі стандартні підходи виявилися безплідними, тому людина яка видавала вже не одну книжку вдалася до не стандартного.
Quote Post
Ъ
post Feb 4 2010, 08:54 PM
Отправлено #4

Advanced Member

ну нічого страшного, хай тоді лежить рукопис в столі, прийде час - надрукують. головне, не загубити.
User is offlinePM
Quote Post
Viktor Chmel
post Feb 5 2010, 07:23 AM
Отправлено #5

Advanced Member

Та ні, не ідея якраз в тому, щоб видати самим зібравши з "миру по нитці". Це більш діяльна позиція ніж просто сидіти і чекати.
Quote Post
menix
post Feb 5 2010, 10:56 AM
Отправлено #6

Advanced Member

насправді це нормальна і цілком можлива ідея, але головна частина кампанії — збирання грошей — поставлена вкрай погано.
люди що, додому мають носити по 100 грн?
вказати рахунок, Вебмані.
кому вкрай потрібні гроші — на лікування наприклад, дуже швидко все заводять.
Quote Post
Ъ
post Feb 6 2010, 09:39 AM
Отправлено #7

Advanced Member

врешті-решт чому б не викласти збірку в інтернет? зробити для цього навіть окр. сайт. хай користується хто хоче.
User is offlinePM
Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Lo-Fi Version
Time is now: 26th June 2019 - 08:40 PM

Українська локалізація - студія «Севен»