Інтернет-магазин інтелектуальної книги Архе

Здравствуйте Гость ( Вход | Регистрация )

7 Страницы « < 2 3 4 5 6 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> К А Р П А Т И ! ! !, Краще гір бувають тільки гори !
Outline · [ Standard ] · Linear+
Viktor Chmel
post Jul 27 2007, 11:32 AM
Отправлено #61

Advanced Member

Из: Київ

Щось у мене редагування повідомлень не фуричить... доведеться писати новий пост.

Ось координати магазину, кого цікавить. Кажуть, що є карти Карпат видані цього року. Правда невідомо коли їх перевіряли...
Тут доречі за дуже низькою ціною можна купити ті карти, що на Майдані на лотках продаються в декілька разів дорожче.
т. 236-78-90
Київ, вул. Шолуденко, 27/6. (м. Лук'янівська)
http://www.kvkf.org.ua,
User is offlinePMEmail Poster
Quote Post
Lx65
post Jul 30 2007, 10:06 AM
Отправлено #62

^Ахтунг! Адм-ция форума!^

Из: Росiя, Уфа, Башкирская Империя

фест Братья-2008 пройдет в Карпатах в феврале. Планийруйте. если вы не ездите на фест, тогда фест приедет к вам! ;)
User is offlinePM
Quote Post
незнайка
post Aug 18 2007, 03:16 PM
Отправлено #63

Advanced Member

Из: Киев

QUOTE(Максим @ Jul 23 2007, 07:04 PM)
Маршрут походу пролягатиме через хребет Свидовець та хр. Боржава, вихідний пункт с.Кваси(Іванофранк. обл.), кінцевий смт.Воловець(Закарп. обл.) Мета походу - активний туристичний відпочинок, поїдання ягід, милування гірськими краєвидами.
*

:D Привіт!! Привіт!! :D Усім організаторам дуже дякую за гарний відпочинок!!! Вперше вдалося побувати у Карпатах влітку - це так ЗДОРОВО!!! Чисте повітря, неймовірно красиві краєвиди, і що найголовніше, дружня компанія!!! Дякую! :-) :-) :-) :-)
Quote Post
Максим
post Aug 26 2007, 03:33 PM
Отправлено #64

Advanced Member

Из: Львів тел: 80685039574

QUOTE(nadyuwka @ Aug 18 2007, 05:18 PM)
:D Привіт!! Привіт!!  :D Усім організаторам дуже дякую за гарний відпочинок!!! Вперше вдалося побувати у Карпатах влітку - це так ЗДОРОВО!!! Чисте повітря, неймовірно красиві краєвиди, і що найголовніше, дружня компанія!!! Дякую!   :-)  :-)  :-)  :-)
*

Дуже приємно, що хоча б хтось висловив своє враження від поїздки (одна людина з восьми ). Дякую Надя!

Як на мене похід відбувся досить цікаво незважаючи на деякі друднощі з запланованими переїздами. Мені особисто найбільше сподобався момент коли ми в тумані шукали місце для ночівлі, що планувалася біля гірського озерця. Вже насувався вечір а ми йшли в майже невідомому напрямку окутані хмарою(видимість складала приблизно 15-20м.). Все навкруги здавалось таким таємничим, особливо коли полонина поступово змінювалась субальпійським лісом і невеличкі деревця розкидані то тут то там виринали з туману мов привиди. Місцевість там була справді дуже цікава і гарна.

Є багато фоток, ми плануємо найближчим часом вивісити їх в неті і скинути лінк на форум.
Доречі, хотілось би почути ще чиїсь враження про нашу поїздку. Пишіть!
Quote Post
Anna
post Aug 26 2007, 04:12 PM
Отправлено #65

Advanced Member

QUOTE(Максим @ Aug 26 2007, 06:35 PM)
Як на мене похід відбувся  досить цікаво незважаючи на деякі друднощі з запланованими переїздами. Мені особисто найбільше сподобався момент коли ми в тумані шукали місце для ночівлі, що планувалася біля гірського озерця. Вже насувався вечір а ми йшли в майже невідомому напрямку окутані хмарою(видимість складала приблизно 15-20м.). Доречі, хотілось би почути ще чиїсь враження про нашу поїздку. Пишіть!
*

А я згадала свій похід, коли ми спускались з Петроса о 22.30... :D Нічогісінько не видно (бо був лише один ліхтар, і то не мій, а позичений...), а ще йти і йти! Тож о 23.20 ми вирішили: все, досить! Зупиняємось там, де стоїмо, байдуже, що там нахил десь 15 градусів... :lol:. Одним словом, та ночівля була справжнім боб-слеєм! Зранку ми побачили, що за ніч ми сповзли вниз (у нижню частину палатки), а зігнуті протягом 6 годин коліна ніяк не хотіли розгинатись... Але тепер є, що згадувати! ;-)

2 Максим:
вітаю з чудовим походом! :-)
Quote Post
незнайка
post Aug 30 2007, 05:07 AM
Отправлено #66

Advanced Member

QUOTE(Максим @ Aug 26 2007, 04:35 PM)

Місцевість там була справді дуже цікава і гарна.

*

Той наш привал і мені сподобався найбільше! :D Ще ввечері так цікаво було поглянути кругом, та через сильний туман та сутінки, це було майже неможливо.. А ось зранку!!!яка краса навколо!!! і озерцата, що були неподалік, і струмочок, що так весело дзюркотів, і пишні зелені ялинки... а ще коники, що паслися на вершині та овечки з дзвіночками!!! як гарно!!! :-)
Quote Post
Viktor Chmel
post Sep 13 2007, 10:21 AM
Отправлено #67

Advanced Member

QUOTE(Максим @ Aug 26 2007, 05:35 PM)
*

Пишу ;) ПРохання суворо не судити. Народилося само невідомо звідки ;)

Хай ця подорож остання -
Але щастя знайдеш там...
/Анна Кривута/

Львів, Максим, gorgany, сідушка. Збори, люди, скільки?, нормальні, дівчата!, поїзд. Максим, МФТІ, продукти, багато продуктів!, хто це буде їсти?, ігри, ніч, Кваси. Куди?, ого!, стіг, сіно, тихо. Ваня, "Не сприймаю!", ???, Надя, ліхтар, молитва, сон, не жарко, ;)

Ранок, 2 мокрих і щасливих спальника - Вероніка і Надя спали на вулиці. Красиво, річка, дрова, біосфера, сніданок, сокира, дрин, збори, вниз. Вгору, піт, морок, простір, чорниці, шлях, вершини, траверс, вітер, холод, колгосп, привал, молитва, Слово, сон, перехід, висота, Близниця, вітер, тент, валуни, праця, тиша, мир, Бог поруч!, вечеря, ліхтар, молитва, сон.

Ранок, простір, сонце, сніданок, вгору, хмара, руда трава, туман, компас, хрест, молитва, туман, урвище, фото, борода, туман, світло, Юля, Ясиня, сонце, перехід, озерця, туман, не туди ;(, туман, коліна, дрова, КОЛІНА, ватра, вечеря, балачки, ніч, біль, літхтар, молитва, Гдь=Господь.

Полудень, підйом, вгору, Света, мінятись, індуси, кров, жабка, розтин, досить! Простір!!!, небо!!!, табун, підйом, поляки, наші, крутий підйом, вершина, морок, сухе озеро, зламаний вітром хрест, спуск ;(, бинти, кущі, дим, фото, перехід. Стаємо, ставимо, варимо, їмо, відключаємося ;)

Ранок, отара, дзвоники, вівці, багато!, збори, забрали все важке - справжні друзі!, перехід, привал, дрибмаю, поляки, Темпа, спуск 1/4, ліщина, люди!, "Лопухів", колодязь, вода, магазин, пиво+сметана=гремучая смесь, бусік до Усть-Чорної черз Руську Мокру, група КПІ+, goto Колочава, стоп, не доїхали, дорога=річка ?!, байкери, труби, вода, багнюка, каміння, багнюка, вода, угорські мототуристи, Ваня знайшов заничковану стоянку, стаємо тут, карпатська саламандра, вечеря, тент у всій красі, молитва, ватра, Вероніка, Макс, розмови, сон.

Ранок, купання в річці, д-д-д-д зато чистий, остання свіжа футболка ;), таксі-"Урал": машин-звір, по річці їде, покришки - лисі, адреналін!, малина і ліщина, мости для лісу, стоп. Вгору, монетка, щлях, важко, злість, спокій, таки Колочава!, довга, весілля, пошук машини- всі на заробітках;(, весілля2, таки машина, центр. Комп'ютерний клуб - чогось воротить, машина2, всі зі мною!, до Міжгір'я , прощання. Один, кафе, річка, чекання, автобус, шансон ;(((, Морщин!, рідні!

(IMG:http://chmelvv.org.ua/share/pohid_2007_5.jpg)
Повний розмір

Щіро дякую всім братикам і сестричкам зі Львова "і іже с ними", хто цей похід організував, я ніколи його не забуду!

P.S.: Всі фотки з яких зроблено колаж належать Юлії Маклюк, тобто (с) її ;).
Quote Post
Максим
post Sep 14 2007, 05:36 PM
Отправлено #68

Advanced Member

QUOTE(Віктор Чмель @ Sep 13 2007, 12:23 PM)
Щіро дякую всім братикам і сестричкам зі Львова "і іже с ними", хто цей похід організував, я ніколи його не забуду!
*

Так похід дійсно виявився нестандартним! Не повезло нам тоді з тими непроїзними дорогами, на карті вони позначені як дороги з покриттям... , але насправді половина з них виявилась зовсім непроїзною. Добре що той лісовоз мимо проїжав ато пихтіли б ще пів дня по камінню і болоті до Колочави.
Зато з погодою круто повезло! В ті дні майже всюди на заході дощі лили. А ми фактично ніразу добре не змокли.

Дякую за відгук, Вітя! Так нестандартно написав! Але влучно!
Колаж теж суперовий!!!

PS. А я ніяк не знайду часу щоб свої фотки відсканувати. Як відсканую, скину тобі та іншим туристам на е-мейл.
Теж дякую всім за компанію! Можливо ше колись махнем ;-)
Quote Post
kbs
post Sep 17 2007, 01:39 PM
Отправлено #69

Newbie
*

QUOTE(Максим @ Aug 26 2007, 03:35 PM)
*

Враження (і це, здається всі учасники переказали організаторам ще в особистій формі) абсолютно, на 101,0981% позитивні. Особисто я не можу виділити один якийсь день серед інших --- кожен день походу був по-своєму унікальним, ніс щось нове. Окремо хотілось би подякувати львовянам за дуже теплий прийом, за гостинність, і ще, за особливий, "місцевий" погляд на місто (якщо так можна сказати, погляд на місто "зсередини", очима аборигена)!

Про колектив і взагалі казати нічого --- справжнє диво. Я раніше в принципі не уявляв, що таке можливо --- з 8 людей, котрі (не всі, але в основному) побачили один одного вперше, утворився за час походу справжній колектив без жодного "тертя" і непорозумінь.
User is offlinePM
Quote Post
Максим
post Sep 27 2007, 09:00 AM
Отправлено #70

Advanced Member

QUOTE(kbs @ Sep 17 2007, 03:41 PM)
Враження (і це, здається всі учасники переказали організаторам ще в особистій формі) абсолютно, на 101,0981% позитивні. Особисто я не можу виділити один якийсь день серед інших --- кожен день походу був по-своєму унікальним, ніс щось нове. Окремо хотілось би подякувати львовянам за дуже теплий прийом, за гостинність, і ще, за особливий, "місцевий" погляд на місто (якщо так можна сказати, погляд на місто "зсередини", очима аборигена)!

Про колектив і взагалі казати нічого --- справжнє диво. Я раніше в принципі не уявляв, що таке можливо --- з 8 людей, котрі (не всі, але в основному) побачили один одного вперше, утворився за час походу справжній колектив без жодного "тертя" і непорозумінь.
*

Я так розумію це повідомлення написане Максимом з Києва? Дуже приємно, чути гарні відгуки! Класно також звучить "аборигени" зі Львова :D !

Про колектив теж погоджуюсь з тобою, все було чудово! Мабуть половина людей побачили інших лише під час походу і дійсно, мушу повторити твої слова, порозумілись між собою без жодного тертя і непорозуміння! Надіюсь навіть не просто порозумілись, але й залишаться друзями-туристами на віки! :rolleyes:
Quote Post
Максим
post Oct 7 2007, 02:00 PM
Отправлено #71

Advanced Member

Накінець-то зібрався з силами і розмістив фото з нашого літнього походу! Кому цікаво - дивіться:

http://foto.mail.ru/mail/maksum---/4/

Доречі, якщо ви забажаєте подивитись якусь з відкритих вами фоток у збільшеному вигляді, внизу під ними є значок - "Посмотреть исходное фото", тисніть на нього!

І ще одне, "авторськими правами" на більшість фоток, а це приблизно 70% володіє Юля з Києва, 20% Віроніка зі Львова і 10% я.
Quote Post
Максим
post Oct 7 2007, 05:58 PM
Отправлено #72

Advanced Member

І знову до мене в гості зайшов Іван(Nemo)! І знову пропонує похід в ГОРИ КАРПАТИ!

Так ось: з 3.11.2007 по 11.11.2007 плануємо похід в Горгани. Місце зустрічі - м. Івано-Франківськ, 3.11.2007, час 8.30, головнийвокзал (43-й поїзд Київ - Івано-Франківськ прибуває на кінцеву станцію о восьмій годині десять хвилин).
Хто має бажання приєднуйтеся!
Quote Post
Роман
post Oct 8 2007, 09:43 AM
Отправлено #73

Advanced Member

Из: Казкове місто мальовничого краю

Певно треба буде і мені якось з вами в гори сходити. Тим більше - в Горгани, в одне з найвідлюдькуватіших місць Європи, де і доси можна зустріти справжніх ведмедів.
Quote Post
Marisa
post Oct 8 2007, 02:01 PM
Отправлено #74

снайперша з України

QUOTE(Роман @ Oct 8 2007, 12:45 PM)
де і доси можна зустріти справжніх ведмедів.
*

Не вірю :rolleyes:
User is offlinePM
Quote Post
Viktor Chmel
post Oct 8 2007, 02:57 PM
Отправлено #75

Advanced Member

QUOTE(Marisa @ Oct 8 2007, 04:03 PM)
Не вірю :rolleyes:
*

Ну, сходи з ними - побачиш ;)
Бажано потренуватися перед тим швидко бігати і/або високо залазити ;)
Quote Post
Роман
post Oct 8 2007, 08:13 PM
Отправлено #76

Advanced Member

QUOTE(Віктор Чмель @ Oct 8 2007, 05:59 PM)
*

Був недавно з німцями, які власне цим питанням цікавились, в районі Осмолоди. Там їх аж три штуки живе, за даними місцевого ліснцтва. А ще років з десять тому, мандруючи з братом тими краями, наткнулись на свіжі ведмежі сліди на снігу. Так кілометрів з вісім ми хребтом за тим ведмедем і пройшли. А що було робити? Дороги іншої немає, лише - плай.
Quote Post
Максим
post Oct 9 2007, 06:33 AM
Отправлено #77

Advanced Member

Роман, не відлякуй туристів :D Їх і так на притворі обмаль!

А хто дійсно боїться ведмедів нехай прислухається порад Віктора, правда тільки в частині "швидко бігати" а не "високо лазити".
Quote Post
Роман
post Oct 9 2007, 10:37 AM
Отправлено #78

Advanced Member

Хотів навпаки привернути бажаючих. До нас, бачиш, аж з Німеччини люди спеціально приїжджають на живих ведмедів дивитись. Горгани дійсно класна річ. Як згадаю свою волоцюжну юність... У мене ж там іще в студентські роки пригоди були, але це певно краще буде уже колись біля вогнища оповідати. Байок таких набереться трохи.
Quote Post
Marisa
post Oct 10 2007, 08:01 AM
Отправлено #79

снайперша з України

QUOTE(Віктор Чмель @ Oct 8 2007, 05:59 PM)
*

Ну може пару штук....
З вами нажаль не можу, для мене за холодно.
User is offlinePM
Quote Post
kuka
post Dec 2 2007, 08:36 PM
Отправлено #80

Advanced Member

Из: Москва

ужжжжжасно хочу в Карпаты!!!!
сплю и вижу их)( :ph34r:

особенно после рассказов Янухи-Стелси)

и тут бааац! мне приходит по рассылке приглашение на "Братья" в Закарпатье
вот хочу записаться, может, кто и отсюдова захочет туда же податься????? :rolleyes:
а??????
давайте вместе!!!!!!!

http://zima.bratia.ru/

http://bratia.ru/forum/viewforum.php?f=17
Quote Post

7 Страницы « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Lo-Fi Version
Time is now: 19th September 2019 - 01:34 PM

Українська локалізація - студія «Севен»