Інтернет-магазин інтелектуальної книги Архе

Здравствуйте Гость ( Вход | Регистрация )

5 Страницы < 1 2 3 4 5 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

> Чи можлива співпраця?, поміж молоддю УПЦ КП та УПЦ МП
Outline · [ Standard ] · Linear+
Василь Декармований
post Jan 27 2007, 09:47 PM
Отправлено #41

звезда...

Из: столиця

QUOTE(Михаил @ Jan 28 2007, 12:39 AM)
Здесь раскольник, который прямо признался в ненависти к Церкви, который сказал о формировании каких-то "элитных корпусов" против нее, высказал грязный, бездоказательный навет на Патриарха. Думаю, на любом православном форуме это недопустимо.
*

Мається на увазі ось це?

Є правда "пітомци Могілянкі"- жорсткі люди, елітний корпус. Ми їх на крайній випадок тримаємо, ну щоб в рішучуму бої проти вас використати.

Але є звичайні і навіть дось милі молоді люди.

Так це ж все масони затівають. Хіба ж масонів забаниш, якщо в кожного з них в запасі по 666 проксей, щоб кожного разу з нової адреси заходити?..

"А еще у русских есть стройбат. Так там такие звери служат, что им даже оружие не выдают..."
User is offlinePMEmail Poster
Quote Post
Михаил
post Jan 27 2007, 10:01 PM
Отправлено #42

Advanced Member

Не, любые посиделки с раскольниками - это просто идеологические мероприятия, типа комсомольского возложения цветов к памятнику Ленина. Реверанс в сторону господствующей теперь политкорректности, пришедшей на смену марксизму-ленинизму. Товарищ новый мировой порядок, для нашей конфессии важнее всего идеология толерантности, которой мы усегда готогвы служить, а Бог у нас на заднем плане!
Да, апостолы проповедовали. Но они не совместные культурные мероприятия устраивали с нехристями, а проповедовали им слово Божье. А в том, что здесь предлагали, этого как раз и нет.
А насчет того, чтоб вразумлять их, то это надо. Но в абсолютно другом формате.
Quote Post
Anna
post Jan 27 2007, 10:07 PM
Отправлено #43

Advanced Member

Из: Киев

QUOTE(Михаил @ Jan 28 2007, 12:03 AM)
Да, апостолы проповедовали. Но они не совместные культурные мероприятия устраивали с нехристями, а проповедовали им слово Божье. А в том, что здесь предлагали, этого как раз и нет.

Заметьте, сказано: "не устраивать совмесной молитвы", а не " не собираться вместе, чтобы поесть вареники". Не занимайтесь буквоедством.
А насчет того, чтоб вразумлять их, то это надо. Но в абсолютно другом формате.
*

В каком?
Quote Post
Василь Декармований
post Jan 27 2007, 10:43 PM
Отправлено #44

звезда...

Из: столиця

QUOTE(Anna @ Jan 28 2007, 01:09 AM)
Заметьте, сказано: "не устраивать совмесной молитвы", а не " не собираться вместе, чтобы поесть вареники". Не занимайтесь буквоедством.

Да, вареникоедство гораздо лучшее занятие.

Аню, співчуваю тобі... :unsure:
Тримаймося! :)
Quote Post
Михаил
post Jan 27 2007, 10:49 PM
Отправлено #45

Advanced Member

Возмущен. Политкорректные начали со спивпраци, а закончили как всегда "терпимым" вытиранием ног об Церковь и ее иерархов. Вот и вся цена пресловутой "толерантности".
Если уж говорить о пленении Церкви в советском государстве, то вот по-моему, лучшая статья на эту тему.
http://www.metropolit-anthony.orc.ru/dom_bozhiy/dob2.htm
Quote Post
menix
post Jan 27 2007, 10:53 PM
Отправлено #46

Advanced Member

Из: Київ

Бобер, ты больше не шути так, про элиту, а то Миша хороший, но с юмором у него плохо :) И Unknown кстати не раскольник.

короче, сотрудничество на определенном уровне возможно, как и с другими конфессиями и светскими организациями.
еще вопросы будут?

ЗЫ Михаил, а скажи честно, ты вот что, правда прямо так любишь Патриарха (ну вот как раньше учили любить дедушку Ленина, рассказывали как он управляет страной, все жили его жизнью) или у тебя тоже срабатывает внутреннее табу? я его видел раз 10 на видео всего. (я даже Филарета видел намного ближе и живьем.) знаешь как тяжко любить невидимое? ууу... приехал бы хоть разок что ли? а то вон Папе не облом было переться через всю Европу, а тут всего ночь пути в самом-то деле. он молодец конечно, хорошо разгоняет духовенство,.. там далеко на севере, но до нас это не доходит.

то ли дело Могилянка! это же живое, она тоже воспитывала меня, я чувствую ее дух! я танцевал на конвокациях, я сидел на плацу, я ел в ее столовых, я сидел на ее парах, я тусовался с ее преподами и студентами, я готовил для нее акции, я жил в ее общагах!..
а ты развел тут про терпимость... врать себе не надо, вот что.
Quote Post
Melody
post Jan 27 2007, 11:46 PM
Отправлено #47

undefined

Михаил, а скажи честно, ты вот что, правда прямо так любишь Патриарха (ну вот как раньше учили любить дедушку Ленина, рассказывали как он управляет страной, все жили его жизнью) или у тебя тоже срабатывает внутреннее табу? я его видел раз 10 на видео всего.

а при чем тут люблю - не люблю.. он Патриарх.. ничего личного:)))) :mellow:

закончили как всегда "терпимым" вытиранием ног об Церковь и ее иерархов.

ой, это где? :blink:
Quote Post
Marisa
post Jan 28 2007, 10:08 AM
Отправлено #48

снайперша з України

QUOTE(Михаил @ Jan 28 2007, 12:28 AM)
А про те, що ті дивні хлопчики, яких я бачив, намагались говорити на галицькому суржику, яко найкрутішому в їх субкультурі. 
*

Тю, тільки но популярно пояснили...Не вмієш визнавати, що неправий. <_<
User is offlinePM
Quote Post
Yuliya
post Jan 28 2007, 02:05 PM
Отправлено #49

Advanced Member

Из: Донецк

QUOTE(Marisa @ Jan 26 2007, 02:26 PM)
Визнаєш, що не знаєш

Робиш висновок -_-

Це називається упереджене ставлення B)

*

Ты ж сама говорила что тебя в детстве учили что если на вид г то и есть г-))
Прости не помню дословно. Вот Витя и принял к сведению
Quote Post
Unknown
post Jan 28 2007, 06:16 PM
Отправлено #50

Advanced Member

QUOTE(menix @ Jan 27 2007, 08:45 PM)
Кстати поставление патриархов царями существовало еще в Византии...
*

Хотел подчеркнуть политизированность церковного начальства со времен становления христианства гос.религией.
...а факт сотрудничества отдельных личностей с ведомствами, имхо, на каноничность не влияет.

Да. Просто, когда говорят о патриархе КП, то сразу переходят на личности.
Кстати, а вопрос о сомнительной кан-сти МП встретил у Аверинцева, но поскольку не могу найти где, потому и не цитировал.
Да и РПЦЗ, эх, в мае должна уйти в прошлое.

Эх? :-)
User is offlinePM
Quote Post
Роман
post Jan 28 2007, 08:34 PM
Отправлено #51

Advanced Member

Из: Казкове місто мальовничого краю

Наверное, интересно, проанализировать жизненный путь Филарета, особенно тем кто привык мыслить черно-белыми штампами. ;-) Это вопрос даже не столько конкретной личности, но и того, что с клиром и в канонической Церкви всяко оно бывает.

Лет двадцять был экзархом Украины, ректором, если не ошибаюсь Московской духовной академии, при этом всем имел семью, о которой все знали, сотрудничал с КГБ и т.д. ...И на Патриарха баллотировался. А ведь это все происходило в канонической Церкви... :angry: А еще, говорят наши священники, учившиеся при нем, был противником всего украинского и ярым сторонником сохранения не только единства РПЦ, но и СССР.... :ph34r:
Quote Post
Marisa
post Jan 28 2007, 10:58 PM
Отправлено #52

снайперша з України

QUOTE(Yuliya @ Jan 28 2007, 05:07 PM)
Ты ж сама говорила что тебя в детстве учили что если на вид г то и есть г-))
Прости не помню дословно. Вот Витя и принял к сведению
*

Ні, я такого не казала. <_<
Я казала, що мене вчили "Если нечто крякает как утка, ходит как утка и выглядит как утка, то это - утка и есть"
(Треба перевірити по всім ознакам, а не глянути на перо і казати - о! Це качка! Бо може виявитись, що це журавель)
:D
User is offlinePM
Quote Post
menix
post Jan 28 2007, 11:41 PM
Отправлено #53

Advanced Member

QUOTE(Melody @ Jan 28 2007, 01:48 AM)
а при чем тут люблю - не люблю.. он Патриарх.. ничего личного:)))) :mellow:
ну, д-но, причем тут люблю не люблю? в этом по-моему вся соль жизни кроется - мы кого-то любим, а кого-то нет.

нет, я понимаю о чем ты, но это не такой подход какой он должен быть на самом деле.
почему это у меня ко всем есть что-то личное , а к Патриарху не должно быть?
Quote Post
Melody
post Jan 29 2007, 12:16 AM
Отправлено #54

undefined

QUOTE(menix @ Jan 29 2007, 02:43 AM)
ну, д-но, причем тут люблю не люблю? в этом по-моему вся соль жизни кроется - мы кого-то любим, а кого-то нет.

нет, я понимаю о чем ты, но это не такой подход какой он должен быть на самом деле.почему это у меня ко всем есть что-то личное , а к Патриарху не должно быть?
*

а какой должен? ты ж не духовника себе выбираешь...
Quote Post
menix
post Jan 29 2007, 12:59 AM
Отправлено #55

Advanced Member

я имею в виду, намного лучше, когда у тебя есть от человека некое личное впечатление (и даже не обязательно положительное), когда он для тебя просто живой человек, а не некая формальная личность.
стремиться к такой развиртуализации, приобретению личного отношения имхо - хорошо.

я вот все думаю, почему бы ему в самом деле не приехать? опасаться накалить некое противостояние с властями? так можно сделать имхо весьма нейтральный визит.
насколько я знаю, таких визитов вообще не было. это даже интересно.
Quote Post
БоБер
post Jan 29 2007, 09:31 AM
Отправлено #56

Advanced Member

QUOTE(Роман @ Jan 26 2007, 06:12 PM)
От, власне, подоланню цієї ворожнечі і допомагає спільна соціальна робота, бо люди у ній найкраще і пізнаються. Христос же ж не відмовися взяти води з рук самарянки!

А як щодо інших напрямків? Наприклад, спільна наукова, культурологічна робота?
Може навіть якісь спільні мандрівки?

QUOTE(masi7i @ Jan 26 2007, 02:52 PM)
На мою думку, співпрацювати можна, але про якісь рівні засади мова йти не може. Соціальна робота -- це не робота на заводі або торгівлі. Якщо йдеться про пропаганду здорового образу життя, загальнолюдських цінностей, просвітницьку діяльність, то тут можлива співпраця.

Ну це все ближче до просвітницької роботи.

І як на мене, щоб співраця була довготривалою вона якрах і має передбачати рівність сторін.
User is offlinePM
Quote Post
БоБер
post Jan 29 2007, 09:57 AM
Отправлено #57

Advanced Member

QUOTE(Василь Декармований @ Jan 28 2007, 12:49 AM)
"А еще у русских есть стройбат. Так там такие звери служат, что им даже оружие не выдают..."

Звичайно. Це відома річ. Але це 50%.
Другі 50% це фобії Павловського

"Русский журнал" про Могилянку

Як виявилося, Могилянкою цікавляться не лише українські ЗМІ. У кінці минулого року російське електронне медіа “Русский журнал” (www.russ.ru; головний редактор – відомий політтехнолог Гліб Павловський) опублікувало два матеріали, в яких побіжно згадується Академія.

Наприклад, цитата зі статті російського політолога Ігоря Джадана “Народження нації”, або битва за серце Росії” від 14 грудня 2004р.:

“...В українському випадку ударною силою опозиції стали студенти орієнтованої на Польщу Києво-Могилянської академії та католицьких навчальних закладів Львова – справжній “український талібан” (“таліб” арабською, до речі, просто “студент”). Під зовнішнім лоском “демократів” ці релігійні революціонери просякнуті духом нетерпимості до чужої думки та істинного релігійного фундаменталізму. Якщо такі “маcи” переможуть, Україну оповине ніч, у порівнянні з якою правління талібів у Афганістані здаватиметься сутінками. Некатолики перетворяться у країні на людей другого гатунку, а усю релігійну політику буде контролювати римська дефензива. Від церкви, яка продемонструвала, що ладна зтерти з лиця землі навіть цивілізації заради того, щоб людство повірило у догмат про непорочність папи, важко очікувати чогось іншого”.

А Гліб Павловський уявляє Могилянку такою (інтерв’ю “Жити стало веселіше” від 9 грудня 2004р.):

Могилянка – це особлива сутність, перефінансована університетська одиниця, що зібрала більшість усіх грантів та культивує певний, так би мовити, дух вибраності. Й це мало своє підгрунтя, тому що в українській культурі – знову ж таки, на відміну від російської – є особливе українське ставлення до освіченості, свого роду народний культ вченості. Можливість визнання старшою людиною, хоча б і хліборобом, авторитету студента.

Тому там освічена людина може поїхати до села, й просто за час канікул її роспропагувати – якщо він, звичайно, син когось з цього села, бажано, когось шанованого, його слухатимуть. Й віритимуть тому, що він говорить”
.

...Як каже слоган “Кореспонденту”, висновки робіть самі.
http://litclub.bo.net.ua/index.php?option=...id=965&Itemid=2
User is offlinePM
Quote Post
Роман
post Jan 29 2007, 10:01 AM
Отправлено #58

Advanced Member

Из: Казкове місто мальовничого краю

QUOTE(БоБер @ Jan 29 2007, 11:33 AM)
І як на мене, щоб співраця була довготривалою вона якрах і має передбачати рівність сторін.
*

Особисто, я чомусь не бачу сенсу в офіційній співпраці молодіжних організацій МП і КП, бо тут дійсно пахне рекламою взаємного визнання, чого насправді немає. Найреальніше - це зустрічі, обміном досвідом і спілкування на різних зльотах, присвячених проблемам молодіжного служіння і, звичайно, особисте спілкування. Тут, звичайно, не йдеться про якусь зовнішню рівність чи нерівність. Так само, як ніхто не рівняє, наприклад, католиків чи протестантів з православними, хоча це й не заважає мати якісь спільні стосунки.
Quote Post
Anna
post Jan 29 2007, 11:04 AM
Отправлено #59

Advanced Member

Гой, гой, оце так!! :blink: Та фантазують вони, ото і все :) Куди там Жулю Верну!
“...В українському випадку ударною силою опозиції стали студенти орієнтованої на Польщу Києво-Могилянської академії та католицьких навчальних закладів Львова – справжній “український талібан” (“таліб” арабською, до речі, просто “студент”).

1. Ми так само орієнтовані на Польщу і католиків, як Ірак - на Америку B).
2. Насправді Могилянка орієнтована на Захід як такий, що має вищий рівень розвитку і фінансування науки, ніж у нас; як такий, що може поділитися досвідом найефективніших методик викладання.
Під зовнішнім лоском “демократів” ці релігійні революціонери просякнуті духом нетерпимості до чужої думки та істинного релігійного фундаменталізму.

Не речення, а пэсня! :-) Якщо могилянці і були революціонерами, то аж ніяк не релігійними, це абсурд. (тут видно, як міфи про могилянку ще більше міфізуються, переінакшуються і дописуються)
Якщо такі “маcи” переможуть, Україну оповине ніч, у порівнянні з якою правління талібів у Афганістані здаватиметься сутінками. Некатолики перетворяться у країні на людей другого гатунку, а усю релігійну політику буде контролювати римська дефензива.

Ба! Пісня гарна й нова: це ж класична фраза початку 17 століття; тільки зараз замість українців, як в тому 17 столітті, це говорять росіяни (?!). Оце так нафантазували...

2 БоБер:
дякую за посилання! :-) Хоч посміялась, а то я на Бонет не часто заходжу :rolleyes:, не прочитала б.
Quote Post
Anna
post Jan 29 2007, 11:08 AM
Отправлено #60

Advanced Member

QUOTE(БоБер @ Jan 29 2007, 11:33 AM)
А як щодо інших напрямків? Наприклад, спільна наукова, культурологічна робота?
*

Наукова робота - мені здається, це зайве. Поясню чому: спільна робота в науці має розпочинатись на основі взаємного прагнення саме до НАУКИ, а не задля порозуміння у релігії. У науці вже не має значення, якої ти релігії; Тут має бути безпристрасні, безособистісні стосунки, бо наука любить спокій і порядок. :-)
Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic

Lo-Fi Version
Time is now: 23rd September 2019 - 07:44 AM

Українська локалізація - студія «Севен»