Інтернет-магазин інтелектуальної книги Архе

Здравствуйте Гость ( Вход | Регистрация )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Мудрі люди завжди спільну мову знайдуть, а немудрі і через дрібницю посваряться
Outline · [ Standard ] · Linear+
БоБер
post Jun 23 2007, 09:32 PM
Отправлено #1

Advanced Member

Мудрі люди завжди спільну мову знайдуть...

http://photo.unian.net/ukr/detail/13652.html
User is offlinePM
Quote Post
Василь Декармований
post Jun 23 2007, 10:58 PM
Отправлено #2

звезда...

Из: столиця

QUOTE(БоБер @ Jun 24 2007, 12:34 AM)
Мудрі люди завжди спільну мову знайдуть...

*

Фотошоп!!!! :ph34r:
User is offlinePMEmail Poster
Quote Post
Anton_A
post Jun 23 2007, 11:26 PM
Отправлено #3

%)

QUOTE(Василь Декармований @ Jun 24 2007, 02:00 AM)
Фотошоп!!!!  :ph34r:
*
А что самое главное - фотошоп (или что-то около) был 100% :-)
User is offlinePM
Quote Post
Blacksa
post Jun 24 2007, 09:17 AM
Отправлено #4

Advanced Member

Из: м.Вишгород

Раніше люди те, що не могли пояснити списували не Бога, тепер на фотошоп... Але мушу визнати що виконано не погано!
Quote Post
Anna
post Jun 24 2007, 09:50 AM
Отправлено #5

Advanced Member

Из: Киев

QUOTE(Blacksa @ Jun 24 2007, 12:19 PM)
Раніше люди те, що не могли пояснити списували на Бога, тепер на фотошоп...
*

І все ж таки -- хвала Богу! -- фотошоп ніколи не буде здатний зобразити мироточення на іконах! :P

П.С. одразу згадалося, як у Храмі Гроба Господнього ми бачили старовинну ікону Богородиці, котра... відкривала і закривала очі. Ця ікона така древня, що на ній видно лише лик і руки Богородиці, а все інше -- таке темне, що нічого не видно. І от, одного дня приходиш: ЇЇ оченята закриті, а іншого дня приходиш -- Вона вже дивиться на тебе з ікони... Отакі дива бувають.

П.С. на форумі зараз 82 відвідувачі -- звідки вони?! Щось останнім часом до нас заходить все більше людей... Це дюююже радує )))))
Quote Post
Marisa
post Jun 24 2007, 10:48 AM
Отправлено #6

снайперша з України

Из: Київ

QUOTE(Anna @ Jun 24 2007, 12:52 PM)
І все ж таки -- хвала Богу! -- фотошоп ніколи не буде здатний зобразити мироточення на іконах! 
*

Анна, ти мене іноді дивуєш. І у католиків, і у протестантів є чудеса.
І взагалі наша віра не в дивах заключається.

Нам би справді шукати спільне. І показувати мирне співіснування. Давати приклад нормальних стосунків. І тоді б розкол заліковувався швидше.
А ворожнеча лише сприяє розколу.

2Бобер. Ваша тема про європейський суд не подобається. Приходите і намагаєтесь нам двести, що таке рейдерство - це класно. Самі вносите неприйняття і розбрат.

П.С. на форумі зараз 82 відвідувачі -- звідки вони?! Щось останнім часом до нас заходить все більше людей... Це дюююже радує )))))

*

Сама оце весь час дивуюсь. Хоч би реєструвались, приєднувались до спілкування, чи що.
User is offlinePM
Quote Post
Василь Декармований
post Jun 24 2007, 12:48 PM
Отправлено #7

звезда...

*

А зара вже 95 (якщо і нас з Сашком рахувати)!
Quote Post
Blacksa
post Jun 24 2007, 01:08 PM
Отправлено #8

Advanced Member

А це точно не лаги? Бо ну дуже багато... Чи нас кібери атакують? :ph34r:
Quote Post
Blacksa
post Jun 24 2007, 01:23 PM
Отправлено #9

Advanced Member

А от якщо по темі, я одного не можу зрозуміти. поясніть мені шановний БоБер ви визнаєте причастя в храмах УПЦ причастям, а не вином і хлібом? Якщо так то чого ви причепилися? Ми і там можемо врятуватись! Чому ви переживаєте за наше спасіння більше ніж за своє? Чи вам адміністративно-територіальний поділ церкви важливіший? Як заявив ваш Філарет, що розколу не було... Було розділення. А розкол це коли змінюється догматика. Ми не збираємось вірити людині, яка підміняє поняття, і єресь називає розколом. Розкол-розділенням... Бо підмінити можна всещо завгодно!
Quote Post
БоБер
post Jun 24 2007, 09:43 PM
Отправлено #10

Advanced Member

QUOTE(Василь Декармований @ Jun 24 2007, 02:00 AM)
Фотошоп!!!! 

Патріарх Української Православної церкви Київського патріархату Філарет, зліва, і глава Української Православної церкви Московського патріархату митрополит Володимир (Сабодан) розмовляють в день Незалежності України 24 серпня 2004 р
АРХІВ УНІАН

Автор: Соловйов Валерій
Місце зйомки: Україна / Київ
Дата зйомки: 24.08.2004
User is offlinePM
Quote Post
БоБер
post Jun 24 2007, 10:05 PM
Отправлено #11

Advanced Member

Люди якщо захочуть то спільну мову знайдуть...
http://photo.unian.net/ukr/detail/70546.html
User is offlinePM
Quote Post
Anna
post Jun 24 2007, 10:31 PM
Отправлено #12

Advanced Member

QUOTE(Marisa @ Jun 24 2007, 01:50 PM)
Анна, ти мене іноді дивуєш. І у католиків, і у протестантів є чудеса.
І взагалі наша віра не в дивах заключається.

:blink: :blink: :blink: ??!!
Взагалі-то це був жарт про фотошоп, а про католиків і т.д. я навіть жодною півкулею мозку не думала, навіть гіпоталамусом не помислила... А говорячи про чудеса, я мала на увазі не католиків чи протестантів, і навіть не нас, православних. Просто сказала про те, що "як добре, що ще не все можна пояснити наукою" (власне, чого ніколи і не буде, бо наука не може пояснити Божі дива). -_- Надалі спробую висловлюватись чітко; вибач, що ти мене неправильно зрозуміла.

П.С. а в чому ще я тебе дивувала? Тільки чесно! Мені ж треба знати, над чим працювати... :unsure:
Quote Post
Anton_A
post Jun 24 2007, 11:18 PM
Отправлено #13

%)

QUOTE(Anna @ Jun 25 2007, 01:33 AM)
Просто сказала про те, що "як добре, що ще не все можна пояснити наукою" (власне, чого ніколи і не буде, бо наука не може пояснити Божі дива).
*
Просьба этот небольшой оффтоп не удалять.
Анна, если Вы не против, я несколько разовью мысль - есть вещи, которые, ИМХО, наукой объяснить не представится возможным никогда.
Это у глупых атеистов (умные это знают и не говорят) наука может познать всё, на самом же деле мир иррациональный, познание науки - только в определенном приближении. Если наука не может объяснить просто мира, то как она может объяснить вещи, которые обычным законам не подчинены? Да и вообще, подчинены ли чудеса законам? Наверное да. Закон для всего - Слово Божие.
User is offlinePM
Quote Post
Anna
post Jun 24 2007, 11:48 PM
Отправлено #14

Advanced Member

QUOTE(Anton_A @ Jun 25 2007, 02:20 AM)
Анна, если Вы не против, я несколько разовью мысль - есть вещи, которые, ИМХО, наукой объяснить не представится возможным никогда.
Это у глупых атеистов (умные это знают и не говорят) наука может познать всё, на самом же деле мир иррациональный, познание науки - только в определенном приближении. [/font]
*

Конечно же, так и есть. Но я вдруг представила, как ученые "замахиваются" на анализ мироточивых икон, на анализ Плащаницы -- и с радостью подумала, что какой клас, что они никогда не удовлетворят свое любопытство :D. Понимаю, мои слова звучат странно, ведь понятное дело, что чудеса нельзя объяснить -- на то они и чудеса. Но представь -- чисто гипотетически -- что чудеса объяснялись бы наукой?!

Мне кажется, чудеса можно объяснить, если отойти от "намертво приклеенной к законам" науки. Иными словами чудо -- это та же природа, но вне законов науки. Потому что совершая чудеса, Господь нарушает созданный Собой же закон, дабы показать, что Он, как Творец ВСЕГО, может это ВСЁ "переступить" без каких-либо последствий для природы.
Quote Post
Anna
post Jun 24 2007, 11:55 PM
Отправлено #15

Advanced Member

Удивительно то, что чаще всего среди ученых есть либо атеисты, либо верующие в Бога. Без "равнодушных". Потому что одни, видя, как невероятно благоразумно и красиво устроен наш мир, однажды понимают, что все это -- не случайность, и только КТО-ТО всесильный мог так устроить. А другие, одержимые идеей могущества науки, не могут и не хотят согласиться, что такой мир подчиняется Богу, а не законам самой науки.

А чудеса они объясняют "еще не объяснённым, но который обязательно когда-нибудь будет объяснён, исключением из правил". Вместо того, чтобы увидеть в них не исключение, а подтверждающую общее правило подсказку. Этим общим правилом есть Господня воля.
Quote Post
Anton_A
post Jun 24 2007, 11:57 PM
Отправлено #16

%)

QUOTE(Anna @ Jun 25 2007, 02:50 AM)
Конечно же, так и есть. Но я вдруг представила, как ученые "замахиваются" на анализ мироточивых икон, на анализ Плащаницы -- и с радостью подумала, что какой клас, что они никогда не удовлетворят свое любопытство  :D. Понимаю, мои слова звучат странно, ведь понятное дело, что чудеса нельзя объяснить -- на то они и чудеса. Но представь -- чисто гипотетически -- что чудеса объяснялись бы наукой?!

Мне кажется, чудеса можно объяснить, если отойти от "намертво приклеенной к законам" науки. Иными словами чудо -- это та же природа, но вне законов науки. Потому что совершая чудеса, Господь нарушает созданный Собой же закон, дабы показать, что Он, как Творец ВСЕГО, может это ВСЁ "переступить" без каких-либо последствий для природы.
*
Анна, дело в том, что я с батюшкой на эту тему говорил в субботу, он поставил ряд вопросов, а я после Вашего сообщения нашел ответ. Говорили об иконе "Призри на смирение", она на стекле отобразилась.
По поводу ученных - есть среди них и такие, которые берутся за анализ чудес, только из этого ничего путного не выходит, имхо.
ps Только Господь не может нарушить закон, Он есть закон.
User is offlinePM
Quote Post
Anna
post Jun 25 2007, 12:00 AM
Отправлено #17

Advanced Member

QUOTE(Anton_A @ Jun 25 2007, 02:59 AM)
ps Только Господь не может нарушить закон, Он есть закон.[/font]
*

1. Ой, а я почти то же самое одновременно ответила :-)
2. если можно, давай на "ты", а то чувствую себя старицей
3. Пощу еще раз:
"А чудеса они объясняют "еще не объяснённым, но который обязательно когда-нибудь будет объяснён, исключением из правил". Вместо того, чтобы увидеть в них не исключение, а подтверждающую общее правило подсказку. Этим общим правилом есть Господня воля."

Дело в том, что я сама учусь в среде будущих ученых, и сама являюсь одной из них. Потому слова пункта №3 я привела, проанализировав многолетний опыт общения с такими людьми на данные (религиозные) темы.
Quote Post
menix
post Jun 25 2007, 12:22 AM
Отправлено #18

Advanced Member

Из: Київ

да это боян.
Филарет кстати на фотке внимает - все ок :)
Quote Post
Василь Декармований
post Jun 25 2007, 07:18 AM
Отправлено #19

звезда...

QUOTE(menix @ Jun 25 2007, 03:24 AM)
Филарет кстати на фотке внимает - все ок :)
*

Или всего лишь задумался, как бы еще навредить каноническим православным.. :ph34r:
Quote Post
Василь Декармований
post Jun 25 2007, 11:44 PM
Отправлено #20

звезда...

QUOTE(Василь Декармований @ Jun 24 2007, 03:50 PM)
А зара вже 95 (якщо і нас з Сашком рахувати)!
*

Опа! Внизу екрана написано, що на форумі 33 людей. І це серед ночі!
Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Lo-Fi Version
Time is now: 21st October 2019 - 05:38 AM

Українська локалізація - студія «Севен»