Інтернет-магазин інтелектуальної книги Архе

Здравствуйте Гость ( Вход | Регистрация )

5 Страницы  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> національна самосвідомість, Навіяне темою "я-украинец"
Outline · [ Standard ] · Linear+

Чи вважаєте вм себе українцем?
Я українець готовий бортися за Україну і захищати її [ 10 ]  [43.48%]
Я українець проте бортися я не буду [ 6 ]  [26.09%]
Я представник нацменшини [ 2 ]  [8.70%]
Мені все побарабану, національність це ніщо [ 5 ]  [21.74%]
Всего голосов: 23
Гости не могут голосовать 
Blacksa
post Dec 15 2006, 04:17 PM
Отправлено #1

Advanced Member

Из: м.Вишгород

Прошу просто дати відповідь на запитання і не переносити обговорення паралельної теми сюди.
Вважайте це соціологічним опитуванням.
User is offlinePMEmail Poster
Quote Post
Апологетъ
post Dec 15 2006, 05:02 PM
Отправлено #2

Advanced Member

Из: Бориспіль, Яготин

Українець, але боротися не буду :D Хоча тут дивлячись що мати на увазі під боротьбою, якщо з автоматом у руках то точно ні.
User is offlinePM
Quote Post
Василь Декармований
post Dec 15 2006, 06:07 PM
Отправлено #3

звезда...

Из: столиця

QUOTE(Апологетъ @ Dec 15 2006, 08:04 PM)
Українець, але боротися не буду :D Хоча тут дивлячись що мати на увазі під боротьбою, якщо з автоматом у руках то точно ні.
*

а.. то ти офіцер запасу, і тобі на час війни видадуть пістолет, а не автомат? B)
Quote Post
Anna
post Dec 15 2006, 06:14 PM
Отправлено #4

Advanced Member

Из: Киев

Згодна, що розуміти під словом "боротись"??? :blink:

Я особисто вважаю себе українкою, люблю свою мову і культуру, і готова до хрипу кричати, що "українська нація існувала, існує, і буде існувати, так само, як і наша мова!!!"
Quote Post
Улялюм
post Dec 15 2006, 06:29 PM
Отправлено #5

Ребро Алекса

Из: живу в заколдованном диком лесу, откуда уйти невозможно

Я - русская. Я привыкла к этой стране, мне нравятся песни на украинском языке, мне нравится носить вышиванку, я полюбила Львовские улочки, прикарпатскую ежевику и запах резины Киевского метро. Но я здесь чужая...
Я люблю свою страну. Я готова до хрипа отстаивать её доброе имя, которое сейчас принято поливать грязью. Я готова разобраться в её ошибках и признать их, когда они действительно были.
Буду ли я за неё бороться? Буду. С автоматом, если нужно. Если она начнёт неправедную войну, я её не поддержу, т.к. Бог для меня дороже её. Если на неё пойдут войной, стану на границе и буду стрелять. В друга, если потребуется. Если друг будет с теми, "кто на нас с мечём".

Quote Post
Василь Декармований
post Dec 15 2006, 06:47 PM
Отправлено #6

звезда...

Из: столиця

QUOTE(Улялюм @ Dec 15 2006, 09:31 PM)
Я - русская. Я привыкла к этой стране, мне нравятся песни на украинском языке, мне нравится носить вышиванку, я полюбила Львовские улочки, прикарпатскую ежевику и запах резины Киевского метро. Но я здесь чужая...
Я люблю свою страну. Я готова до хрипа отстаивать её доброе имя, которое сейчас принято поливать грязью. Я готова разобраться в её ошибках и признать их, когда они действительно были.

Де ти чужая? В Київському метро чи в Кіровограді?

Буду ли я за неё бороться? Буду.  С автоматом, если нужно. Если она начнёт неправедную войну, я её не поддержу, т.к. Бог для меня дороже её. Если на неё пойдут войной, стану на границе и буду стрелять. В друга, если потребуется. Если друг будет с теми, "кто на нас с мечём".

:blink: :blink: :blink:

(от бойова яка! ;-) )
Quote Post
Blacksa
post Dec 15 2006, 07:15 PM
Отправлено #7

Advanced Member

QUOTE(Апологетъ @ Dec 15 2006, 05:04 PM)
*

Тобто, якщо війна то я в кущі? Проте про автомати зараз не йдеться... Під словом боротьба я розумію активне громадське життя. (Якщо треба то вихід на площу і т.п.) Працювати на благо України. Бути достойним називатися українцем. Не соромитися і бути гордим тим, що ти є українець. Жити так, щоб з тебе брали приклад!

QUOTE(Улялюм @ Dec 15 2006, 06:31 PM)
  Буду ли я за неё бороться? Буду.  С автоматом, если нужно. Если она начнёт неправедную войну, я её не поддержу, т.к. Бог для меня дороже её. Если на неё пойдут войной, стану на границе и буду стрелять. В друга, если потребуется. Если друг будет с теми, "кто на нас с мечём".
*

Саме на таку відповідь я і сподівався! БРАВО! Ти сповнена патріотизму, проте не агресивна, ти даєш приклад не лише співітчизникам, а і нашим горе-українцям... патріотам дивану і обіду... БРАВО!

З.І. А чому нема голосу з нац-меншини?
Quote Post
Улялюм
post Dec 15 2006, 07:52 PM
Отправлено #8

Ребро Алекса

QUOTE(Василь Декармований @ Dec 15 2006, 10:49 PM)
Де ти чужая? В Київському метро чи в Кіровограді?
:blink:  :blink:  :blink:

(от бойова яка!  ;-) )
*

В країні...

А то! Знай наших. ;-)
Quote Post
Blacksa
post Dec 15 2006, 07:58 PM
Отправлено #9

Advanced Member

Так чому не проголосувала за нац-меншини?
Quote Post
Улялюм
post Dec 15 2006, 08:04 PM
Отправлено #10

Ребро Алекса

Потому как нас мало, но нас много. Как-то меншиной себя, да простят украинцы, не ощущаю.
Quote Post
Blacksa
post Dec 15 2006, 08:13 PM
Отправлено #11

Advanced Member

Нац меншина, це не образа! Це констатація факту. Ми в Росії, Китаї, США, Андорі,.... національні меншини, а ви тут. Це нормально Росія не володар світу, і навіть не володар слов"ян. Ми брати! І це (якщо ти тут живеш постійно) твій дім, таки самий, як і мій. Взагалі поняття національність дуже складне, тому я вважаю пріорітетним є не генитична чистота, а національна само-свідомість!
Quote Post
safety_pin
post Dec 15 2006, 08:32 PM
Отправлено #12

modus vivendi

а мне всё по барабану, закидайте меня тапками :D...точнее, нет, не всё, но национальность - ничто, дружба - наше всё!!!(IMG:http://b0.imgsrc.ru/s/safety_pin/1454333HOi.gif)
Quote Post
Marisa
post Dec 15 2006, 08:45 PM
Отправлено #13

снайперша з України

Из: Київ

Нас уже п"ятеро! І свисту летящого каміння не чутно щось... :unsure: :rolleyes:
User is offlinePM
Quote Post
Роман
post Dec 15 2006, 10:02 PM
Отправлено #14

Advanced Member

Из: Казкове місто мальовничого краю

QUOTE(Улялюм @ Dec 15 2006, 08:31 PM)
*

Пам'ятаєш Ланцелота? Він був одним з організаторів рицарського турніру у Карпатах. Російськомовний, української від нього, здається, не чув. При цьому всьому кращий друг директора заповідника, по сумісництву керівника однієї з молодіжних націоналістичних організацій.
До речі, на майдан до Києва у 2004 мене також витягнув росіянин. Який до одруження і говорити добре по українськи не вмів. Ось так от!

Впевнений, що ти б теж у нас прижилась, і забула про свою чужість. Мені здається, що це більше суб'єктивне відчуття. А почуття патріотизму викликає розуміння і повагу.Хоча розмовляти російською в колі націоналістів дійсно можуть дозволити собі лише авторитетні люди.
Quote Post
safety_pin
post Dec 16 2006, 07:40 AM
Отправлено #15

modus vivendi

Романе, а що робити, коли і "чужості" ніякої немає до української культури, традицій, проте рідне для тебе все одно є інше. Я, наприклад, не можу мати з батьком попросити, аби вони мене народили знов і виховували інакше, є ж і таке поняття як "сімейна традиція"...... Я в дитинстві читала ті книжки, що і мої батьки, ті фільми дивилась, що і вони... і якщо я зараз на все це заб'ю, то це буде просто "дитяча екзальтація" (в мене вже таке було)...
Quote Post
Апологетъ
post Dec 16 2006, 08:11 AM
Отправлено #16

Advanced Member

Тобто, якщо війна то я в кущі?

Не в кущі, а в еміграцію. Там теж можна боротись, але мирно) от які вони зараз розумні, навчають нас і української мови, і православної віри))))

Під словом боротьба я розумію активне громадське життя. (Якщо треба то вихід на площу і т.п.)

Я готовий боротися мирно, без автомата, і не в якості знаряддя боротьби невідомого-кого невідомо-за-що (і навіть якщо відомого-кого відомо-за-що).

Працювати на благо України. Бути достойним називатися українцем. Не соромитися і бути гордим тим, що ти є українець. Жити так, щоб з тебе брали приклад!

а хіба тут є такі, котрі соромляться того, що вони українці? чи ті, хто працює на благо Зімбабве? (Сандей сюди наче не заглядає))))
User is offlinePM
Quote Post
Улялюм
post Dec 16 2006, 09:23 AM
Отправлено #17

Ребро Алекса

QUOTE(Апологетъ @ Dec 16 2006, 12:13 PM)
Не в кущі, а в еміграцію. Там теж можна боротись, але мирно) от які вони зараз розумні, навчають нас і української мови, і православної віри))))

*

Ты прости, конечно, но ранше диаспора старалась подогнать свой язык под исконный, а сейчас наоборот! Куда это годиться? Люди здесь жили, боролись за эту страну как умели, столько вынесли, а теперь появились сытые дяди с акцентом и пытаются учить вас жить.
Старая шутка вспомнилась: "Іван Богданович і Стефан Романович дуже любили свою країну. Вставали з думкою про Україну і лягали з нею. Як вони хотіли, щоб у неї було все добре, як вони хвилювались за українських дітей. Коли в країні було неспокійно, вони по пів ночі не спали. Ось як любили рідну Україну Іван Богданович з Оттави і Стефан Романович з Квебеку"
Quote Post
Апологетъ
post Dec 16 2006, 09:30 AM
Отправлено #18

Advanced Member

появились сытые дяди

та на нашу біду не такі вже вони й ситі. І тому нічого їм нас учити, не підкріплюючи це чимось вагомим!!! :D
User is offlinePM
Quote Post
Blacksa
post Dec 16 2006, 12:17 PM
Отправлено #19

Advanced Member

QUOTE(Marisa @ Dec 15 2006, 08:47 PM)
Нас уже п"ятеро! І свисту летящого каміння не чутно щось... :unsure:  :rolleyes:
*

Якщо всіх так тягне на покидатись камінням, то нагадую, що вчора була 6-та річниця "України без Кучми". Вона змогла об"єднати націоналістів з УНА-УНСО і комсомольців. Ющенка і Симоненка. А ми не можимо об"єднатися навіть заради батьківщіни. А тоді міліція затримувала студентів які просто розмовляли українською мовою! Всіх хто міг бути причетним і теоритично міг продовжити протести. А зараз користуючись надбаннями акцій непокори ("Повстань Україно", "Україна без Кучми" і нарешті "Майдан") ми голосуємо за варіант "Моя хата з краю нічого не знаю"... Проведіть таке опитування скжімо в Росії... Можна здогадатися про результати!
Якщо почнеться щось подібне зараз то сидіти вдома я просто не зможу!
Не хочу нікого образити(хоча напевно не вийде), але позиція безбатчинка дуже зручна. А ваші діди під час Великої Вітчизняноі, Громадянської, війни з Наполеоном, українських повтань, воїн які вела Київська Русь проливали кров за батькіщіну. А ми? Ми що? Ми в емігращію, для нас немає батьківщіни... І історії нема. Так що діди даремно гинули?

:wub: Україну
Quote Post
Blacksa
post Dec 16 2006, 12:30 PM
Отправлено #20

Advanced Member

QUOTE(Улялюм @ Dec 16 2006, 09:25 AM)
Ты прости, конечно, но ранше диаспора старалась подогнать свой язык под исконный, а сейчас наоборот! Куда это годиться? Люди здесь жили, боролись за эту страну как умели, столько вынесли, а теперь появились сытые дяди с акцентом и пытаются учить вас жить.
*

+1 Анти СТБ
Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Lo-Fi Version
Time is now: 15th December 2019 - 04:41 PM

Українська локалізація - студія «Севен»