Інтернет-магазин інтелектуальної книги Архе

Здравствуйте Гость ( Вход | Регистрация )

Closed TopicStart new topicStart Poll

> Чи можлива співпраця?, поміж молоддю УПЦ КП та УПЦ МП
Outline · [ Standard ] · Linear+
Апологетъ
post Jan 30 2007, 09:36 AM
Отправлено #81

Advanced Member

Из: Бориспіль, Яготин

menix

5-7 лет назад, когда это происходило я действительно не знал Символа Веры, да и спорить с преподавателем атеистом, чрезвычайно умным между прочим, студенту-второкурснику, прогуливающиму большинство пар, тоже как то боязно :D . Меня тогда задело не столько то, что он молол, столько то, что какая-то католичка, пусть и круглая отличница, находит в себе смелость с ним спорить. Вот где-то в то время я впервые всерьез задумался о православии.

может тебе ник сменить?

і на який ти пропонуєш? на "Зрадник"? :D

меня честно говоря, еще раньше очень удивил тот факт, что в случае войны ты собираешься эмигрировать и помогать нам строить светлое будущее "оттуда". в отличие от русской Улялюм, например.

якби не еміграція, то не було б Свято-Сергієвського богословського інституту і паризької богословської школи. У тай час, коли в совку лише пару семінарій ледве існували. Не було б перекладу на українську Біблії. Кожен має обирати той спосіб служіння, у якому він принесе найбільшу користь Церкві і державі. З автоматом у руках на передовій від мене користі не буде :D
User is offlinePM
Quote Post
Апологетъ
post Jan 30 2007, 09:41 AM
Отправлено #82

Advanced Member

Из: Бориспіль, Яготин

А щодо співпраці, то вважаю, що нам перш за все треба налагодити її всередині УПЦ. Це набагато потрібніше і важливіше, бо погляди у нас часто дуже різні, і потрібно навчитися робити те чи інше на користь Церкви спільно, незалежно від цих поглядів. Бо якщо ми ігноруватимемо чи лаятимемо "каурівців", а натомість дружньо обійматимемось з КП, УАПЦ і уніатами, то ні до чого хорошого це не призведе.
User is offlinePM
Quote Post
БоБер
post Jan 30 2007, 10:46 AM
Отправлено #83

Advanced Member

QUOTE(Роман @ Jan 30 2007, 12:29 PM)
При чім тут амбітність мені зрозуміти важко...

Я думаю що не потрібно використовувати слово "амбітність" в його інших значеннях, тим більше поза контекстом.
Адже воно має одне значення коли вживається щодо позиції людини, а зовсім інше коли говориться про мету.

Тут "менш та більш амбітний" я вжив в значенні "програма мінімум" та "програма максимум"

І якщо ми вже розібрпались в термінах, то цікаво було б почути вашу думку щодо мети співпраці.
User is offlinePM
Quote Post
Роман
post Jan 30 2007, 11:11 AM
Отправлено #84

Advanced Member

Из: Казкове місто мальовничого краю

Моя програма максимум - це подолання ворожнечі, а далі людина сама уже з меншою кількістю емоцій вирішуватиме, що їй робити далі.

На рахунок автокефалії УПЦ у мене така думка, що основна проблема не в факті автокефалії чи його відсутності, а в намаганні зацікавлених сил тими чи іншими способами ділити людей між собою і маніпулювати ними.

Як люди будуть єдині, то практично маніпулювати ними буде дуже важко і таким чином влада тієї чи іншої адміністартивної одиниці буде змушена рахуватись з думкою представників того чи іншого регіону. Що дозволить вповні користуватись тими правами, які уже надані УПЦ. А їх цілком вистачає, щоб вести нормальне христянське життя з тими чи іншими відмінностями у національній традиції. Цого цілком достатньо для пересічного християнина.
Як бонус, тоді фактично, відпаде можливість сильно впливати на політику через церкву і влада, як кажуть, "лишиться того ровера". Інакше получається зворотня дія - деякі сили намагаються з середини через церкву робити політику в державі, а це також не є добре, бо де ж тоді Христос?

Ось так думаю.

Правда, цей шлях вимагає певного рівня освітньої культури, але, як кажуть - в Україні існує культ просвітництва, тому цей шлях, як на мене - цілком реальний.
User is offlinePMEmail Poster
Quote Post
БоБер
post Jan 30 2007, 11:27 AM
Отправлено #85

Advanced Member

QUOTE(Роман @ Jan 30 2007, 02:13 PM)
Моя програма максимум - це подолання ворожнечі, а далі людина сама уже з меншою кількістю емоцій вирішуватиме, що їй робити далі.

Та напевно, з того що я почув за ці дні на форумі, так на цьому етапі "подолання ворожнечості" це програма супермаксимум. :)

User is offlinePM
Quote Post
БоБер
post Jan 30 2007, 11:51 AM
Отправлено #86

Advanced Member

QUOTE(Anna @ Jan 29 2007, 02:10 PM)
Наукова робота - мені здається, це зайве. Поясню чому: спільна робота в науці має розпочинатись на основі взаємного прагнення саме до НАУКИ, а не задля порозуміння у релігії. У науці вже не має значення, якої ти релігії; Тут має бути безпристрасні, безособистісні стосунки, бо наука любить спокій і порядок.  :-)
*

Я тут мав на увазі інший аспект. Зокрема щодо історичної науки. Можна б було робити спільні біографічні дослідження життя викладачі та випусники Могилянки - Св.Петро Могили, Св.Іосаф Білгородського, Св. Павло Конюшевича та багато інших.
User is offlinePM
Quote Post
БоБер
post Jan 30 2007, 11:53 AM
Отправлено #87

Advanced Member

QUOTE(menix @ Jan 29 2007, 04:42 PM)
а навіщо задавати питання з передбачуваною відподдю?

питання з передбачуваною відподдю - НІ ?
питання з передбачуваною відподдю - ТАК?

;-)
User is offlinePM
Quote Post
Улялюм
post Jan 30 2007, 03:45 PM
Отправлено #88

Ребро Алекса

Из: живу в заколдованном диком лесу, откуда уйти невозможно

По поводу мнения Михаила об Америке, он очень много здравых вещей говорит, просто это принято сейчас зашучивать.
А вот поповоду лыж и варенников с сектантами, скажу, что это всё решается в каждом частном случае. Мне, поскольку я пытаюсь помогать деткам в онкогематологии, постоянно приходится работать с протестантами, которые тоже исполняют закон Христов, помогая детям. И пить с ними чай приходится. Острые вопросы мы просто не обсуждаем
Quote Post
menix
post Jan 30 2007, 05:27 PM
Отправлено #89

Advanced Member

Из: Київ

QUOTE(Апологетъ @ Jan 30 2007, 11:43 AM)
А щодо співпраці, то вважаю, що нам перш за все треба налагодити її всередині УПЦ. Це набагато потрібніше і важливіше, бо погляди у нас часто дуже різні, і потрібно навчитися робити те чи інше на користь Церкви спільно, незалежно від цих поглядів. Бо якщо ми ігноруватимемо чи лаятимемо "каурівців", а натомість дружньо обійматимемось з КП, УАПЦ і уніатами, то ні до чого хорошого це не призведе.
*

добра думка, хоча невідомо кого легше привести "в разум истины".
за еміграцію і зміну ніку - я погарячився, вибач.

питання з передбачуваною відподдю - НІ ?
питання з передбачуваною відподдю - ТАК?
я, Маріса і Роман скажуть (скоріше) так, а хтось скаже що ви усі геть дурні і у вас нічого немає, ну і почнеться колотнеча. так що наступного разу отримаєш за провокативні запитання.
Quote Post
Anna
post Jan 30 2007, 06:06 PM
Отправлено #90

Advanced Member

Из: Киев

QUOTE(Михаил @ Jan 30 2007, 02:01 AM)
Мелоди. Некто Анна дала ссылку на бульварный сайт "Компромат", где Патриарха бездоказательно обвиняли в том, что он якобы агент КГБ. Другой
*

Я дала эту ссылку, чтобы показать, ОТКУДА некоторые люди, которые любят распространять сплетни о церкви, чаще всего берут информацию: из абсолютно несерьезных, неофициальных источников, потому и доверять такой информации НЕ СТОИТ!!! А не для того - как Вы подумали - чтобы кого-либо обвинять. Не поддавайтесь эмоциям, иначе и дальше будут возникать недоразумения -_-
Quote Post
Melody
post Jan 30 2007, 07:16 PM
Отправлено #91

undefined

Анна, вопрос не в эмоциях, а в том, что кто-то пытается представить всех и вся в более черном свете, чем это есть на самом деле.
Михаил: Я так и не услышала обоснования слов, что большинство активистов форума - раскольники, сектанты и униаты.
Quote Post
Василь Декармований
post Jan 30 2007, 07:27 PM
Отправлено #92

звезда...

Из: столиця

QUOTE(Melody @ Jan 30 2007, 10:18 PM)
Анна, вопрос не в эмоциях, а в том, что кто-то пытается представить всех и вся в более черном свете, чем это есть на самом деле.
Михаил: Я так и не услышала обоснования слов, что большинство активистов форума - раскольники, сектанты и униаты.
*

Даже большинство??! :ph34r:
Ого! :blink:

:angry: :angry: :angry:
Quote Post
Melody
post Jan 30 2007, 07:31 PM
Отправлено #93

undefined

QUOTE(Михаил @ Jan 30 2007, 02:39 AM)
Почему я должен ездить на лыжах только с раскольниками? Надо еще организовать общие культпоходы с униатами, сайентологами, приверженцами "Виссариона". И все на основе равенства. Нет предела "толерантости". Давайте соберем на свои посиделки всез еретиков города Киева, тогда уж точно докажем свою толерантность.
.....Потому-то так легко находят общий язык молодежные тусовки сект, униатов, и раскольников. Многие из них, насколько я вижу являются активистами этого "православного" форума. Никто не возмутился выливанием помоев на Патриарха, зато многие возмутились моим неприятием посиделок с раскольниками. Потому, что я нарушил их священный догмат - уважать мнение других. Я совершенно не уважаю антиправославные мнения адептов тоталитарной идеологии, готовых создавать бесплатные политические массовки, мерзнуть за глупые идеи, за своих нелепых политических кумиров.
*

не, не большинство, сорри, МНОГИЕ
Quote Post
Василь Декармований
post Jan 30 2007, 07:46 PM
Отправлено #94

звезда...

Из: столиця

QUOTE(Melody @ Jan 30 2007, 10:33 PM)
не, не большинство, сорри, МНОГИЕ
*

Да все равно. :angry:
И зачем Михаил считает правильным такое писать?
Quote Post
Melody
post Jan 30 2007, 07:52 PM
Отправлено #95

undefined

QUOTE(Василь Декармований @ Jan 30 2007, 10:48 PM)
Да все равно.  :angry:
И зачем Михаил считает правильным такое писать?
*

я все жду, что он либо извинится, как порядочный человек...
либо как-то обоснует сказанное..
кстати, второй день жду..

(сорри за офф)
Quote Post
Максим
post Jan 31 2007, 04:10 PM
Отправлено #96

Advanced Member

Из: Львів тел: 80685039574

На рахунок співпраці:
Я вважаю, що співпраця можлива, але в конкретних випадках. Коли, наприклад, потрібно зробити якусь корисну роботу: допомогти хворим, чи знедоленим людям; провести роз’яснювальну та агітаційну роботу проти наркотиків, абортів, алкоголізму і т.д. , разом взятися за прибирання вулиць :-) …
Але я сумніваюсь, що вартує займатися цим заради мети подолання міжконфесійної ворожнечі. Бо в такому випадку відносини між людьми можуть розвиватись неприродно і дещо лукаво. Питання міжконфесійної ворожнечі, мені здається треба вирішувати в першу чергу згори, бо часто, на мою думку, саме з верхівки конфесійних общин запалюється цей вогонь нетерпіння і ворожнечі. Люди ж прості рідко бувають каталізаторами якихось бурхливих дій, щодо іновірних братів.
Quote Post
БоБер
post Jan 31 2007, 08:51 PM
Отправлено #97

Advanced Member

Дякую Максиме,

Якщо проаналізувати події що трапились в 2006 році то можна сказати що на міжособистісному рівні співпраця була:

ми і соціальною робою займались - брали участь в семінарах по роботі з хворими дітьми;
і просвітницькою - один мій знайомий допомагав поширювати листівки (Я -ребенок, не народившийся на свет...) проти абортів ;
і спільні мандрівки в нас були, навіть закордонні;
була і наукова діяльність- участь в Успенських читанях

І багато інших ініціатив, всіх не перелічити.

Проте подальший розвиток співпраці ступорится не тільки через питання що "треба вирішувати в першу чергу згори".

Багато що залежить від самих нас. Тому подальший етап співпраці має бути якісно інший.
User is offlinePM
Quote Post
Максим
post Feb 1 2007, 03:34 PM
Отправлено #98

Advanced Member

Из: Львів тел: 80685039574

QUOTE(БоБер @ Jan 31 2007, 10:53 PM)
Проте подальший розвиток співпраці ступорится не тільки через питання що "треба вирішувати в першу чергу згори".

Багато що залежить від самих нас. Тому подальший етап співпраці має бути якісно інший.
*

Що ти маєш на увазі говорячи слова: "подальший етап співпраці"?
Quote Post
БоБер
post Feb 1 2007, 10:26 PM
Отправлено #99

Advanced Member

QUOTE(Максим @ Feb 1 2007, 06:36 PM)
Що ти маєш на увазі говорячи слова:  "подальший етап співпраці"?

Той що буде йти після міжособистісної співпраці.

Співпраця групками, організаціями, братствами, парафіями.

Різдво для всіх
У день Богоявлення братчики відвідали з Йорданською водою і подарунками рівненську школу "Особлива дитина".
Знаменно, що разом з нами в ці дні був брат – вірний Православної Церкви Московського Патріархату, який зробив значну матеріальну пожертву. Протягом минулого року подібне соціальне служіння здійснювалося в тому числі спільно з кліриками цієї юрисдикції. Єднання у Дусі Святому відбувається на рівні парафій і братств, і за це слава Богові.

http://cerkva.info/2007/02/01/iniciatyva.html
User is offlinePM
Quote Post
menix
post Feb 2 2007, 01:51 AM
Отправлено #100

Advanced Member

Из: Київ

QUOTE(БоБер @ Feb 2 2007, 12:28 AM)
Той що буде йти після міжособистісної співпраці.

Співпраця групками, організаціями, братствами, парафіями.

Різдво для всіх
У день Богоявлення братчики відвідали з Йорданською водою і подарунками рівненську школу "Особлива дитина".
Знаменно, що разом з нами в ці дні був брат – вірний Православної Церкви Московського Патріархату, який зробив значну матеріальну пожертву. Протягом минулого року подібне соціальне служіння здійснювалося в тому числі спільно з кліриками цієї юрисдикції. Єднання у Дусі Святому відбувається на рівні парафій і братств, і за це слава Богові.

http://cerkva.info/2007/02/01/iniciatyva.html
*

ррр! а ти бачив, Бобер, що написано після цього?
а ось що там написано:
Що б там не робило КГБ – ФСБ, переважна більшість православних українців знають, що Бог не в силі, а в правді.

ось ціна нашої співпраці - ви потім намагаєтесь злити нас і звеличити себе! у дрібницях, одним реченням, бо на більше нездатні. називаєте нас братами і даєте поцілунок Іуди через речення.

короче, тема закрита. якщо в тебе будуть якісь пропозиції - ти знаєш до кого звертатись.
Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic

Lo-Fi Version
Time is now: 21st September 2019 - 09:47 AM

Українська локалізація - студія «Севен»