Інтернет-магазин інтелектуальної книги Архе

Здравствуйте Гость ( Вход | Регистрация )

7 Страницы < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> К А Р П А Т И ! ! !, Краще гір бувають тільки гори !
Outline · [ Standard ] · Linear+
Viktor Chmel
post Jul 23 2007, 11:39 AM
Отправлено #41

Advanced Member

Из: Київ

QUOTE(Anna @ Jul 23 2007, 01:34 PM)
Краще за все пройтись по усьому Чорногірському хребту, як ми це зробили -- враження незабутні!
*

О, Аня, скажи будь-ласка, а скільки часу це у вас зайняло?
Дякую за цінні поради!

User is offlinePMEmail Poster
Quote Post
Anna
post Jul 23 2007, 12:11 PM
Отправлено #42

Advanced Member

Из: Киев

QUOTE(Віктор Чмель @ Jul 23 2007, 02:41 PM)
О, Аня, скажи будь-ласка, а скільки часу це у вас зайняло?
Дякую за цінні поради!
*

Ми почали з с.Кевелів, піднялись спочатку на г.Петрос, а потім -- по хребту. Уся дорога зайняла всього три дні. Ми йшли по маршруту (перепрошую, можу трохи помилитись, бо зараз немає карти перед очима) Петрос-Говерла-Брескул-Пожижевська-Туркул-Ребра, і після Ребер почали спуск. Якби ми не заблукали, то пішли б до кінця Чорногорського хребта, аж до г. Піп-Іван Чорногорський. Але таки заблукали, і довелось спускатись, бо не вкладались у час, а нас вже чекали на базі.

Можу ще багато порадити з приводу цього маршруту, але трози пізніше, бо я щойно з поїзда... :-)
Quote Post
Роман
post Jul 23 2007, 04:02 PM
Отправлено #43

Advanced Member

Из: Казкове місто мальовничого краю

Також сьогодні з Карпат. Вразило те, що та біда і туди докотилась. З власних спостережень: біла хмара у суботу протягнулась з Миколаєва (Львівської обл.) до Східниці, потім пішла на південь на Сколе і т.д. Бачив, як та хмара виглядає зблизька-це маса блискучих мікрочастинок білого кольору.

У неділю на Службі Божій у Підгородцях (поблизу Тустані) парафіяни у горах кашляли, як і священик теж. Сам не кашляв, але відчуття важкості у грудях переслідувало з першого дня катастрофи.

Ще бачив в Урічі в колодязі мертву змію. (День перед тим власне пив з нього воду). А варена на річковій воді гречана каша віддавала запахом кислоти, сьогодні зранку відчув різкі болі з лівого боку живота, підозрюю від тої каші. Дуже помічною на всякі неприємні відчуття і болі (у грудях, животі) мені була звичайна вода, якої випив і п'ю силу-силенну, бо інакше важко.

Quote Post
Marisa
post Jul 23 2007, 04:10 PM
Отправлено #44

снайперша з України

Сода! Все промивати розчином з содою!
ртутное отравление
User is offlinePM
Quote Post
menix
post Jul 23 2007, 04:25 PM
Отправлено #45

Advanced Member

а при чем тут ртутное отравление?
Quote Post
Marisa
post Jul 23 2007, 04:59 PM
Отправлено #46

снайперша з України

QUOTE(menix @ Jul 23 2007, 07:27 PM)
*

Добрий вечір!
User is offlinePM
Quote Post
Максим
post Jul 23 2007, 05:46 PM
Отправлено #47

Advanced Member

Из: Львів тел: 80685039574

QUOTE(Роман @ Jul 23 2007, 06:04 PM)
Також сьогодні з Карпат. Вразило те, що та біда і туди докотилась. З власних спостережень: біла хмара у суботу протягнулась з Миколаєва (Львівської обл.) до Східниці, потім пішла на південь на Сколе і т.д. Бачив, як та хмара виглядає зблизька-це маса блискучих мікрочастинок білого кольору. .......
.....
*

Роман ти шуткуєш чи серйозно :blink: ??
Quote Post
Максим
post Jul 23 2007, 06:02 PM
Отправлено #48

Advanced Member

QUOTE(Віктор Чмель @ Jul 23 2007, 12:12 PM)
шукаю компанію на карпатський похід.
Орієнтовні дати: 3-10 серпня 2007р.
Основна мета - сходження на найвищу точку нашої країни, г.Говерлу.
Додаткові: відпочити, виспатися, помилуватися іншими краєвидами Карпат + можна буде уточнити цілі, коли наберуться інші члени команди[/b].
Сам я не альпініст і не фанат надмірних фізичних навантажень заради примарної мети. Основна мета походу - відпочинок, можемо зупинятися в тих місцях, що сподобаються на день-два. Між тим обов'язкової таборової і молитовної дисципліни в поході ніхто не відміняв.
Гарантовані - чисте повітря, тиша, дружня рука підтримки ;).
На цьому тижні бажано вже провести перший орг. збір.
Зголошуйтеся, або сюди, або на емейл.
Щасти!
*

Віктор пропоную приєднуватись до нашої пропозиції: ми (вже назбиралось 4-ро львів"ян і можливо ще двоє києвлян) плануємо виїхати в похід 5-го серпня повернутись приблизно 10-го, в залежності від обставин. Маршрут походу пролягатиме через хребет Свидовець та хр. Боржава, вихідний пункт с.Кваси(Іванофранк. обл.), кінцевий смт.Воловець(Закарп. обл.) Мета походу - активний туристичний відпочинок, поїдання ягід, милування гірськими краєвидами.
Quote Post
Marisa
post Jul 23 2007, 09:51 PM
Отправлено #49

снайперша з України

QUOTE(menix @ Jul 23 2007, 07:27 PM)
*

"Сошла с ума, минутне помутнение разума." (с)
Переплутати фосфор з ртуттю. Справді, у мене з хімії 4 було )))
User is offlinePM
Quote Post
Anna
post Jul 24 2007, 06:57 AM
Отправлено #50

Advanced Member

QUOTE(Максим @ Jul 23 2007, 09:04 PM)
Маршрут походу пролягатиме через хребет Свидовець та хр. Боржава, вихідний пункт с.Кваси(Іванофранк. обл.), кінцевий смт.Воловець(Закарп. обл.)
*

Ааа.. То ви йдете по Свидовецькому? Я там зовсім трохи ходила, тому навряд чи стану в пригоді в значенні порад. А яку карту використовуєте? Бо багато карт, м"яко кажучи, зовсім не відповідають дійсності... Зокрема, після того як ми черговий раз заблукали, то вирішили на усіх туристичних картах Карпатських гір ставити гриф "дякую Тобі, Боже, що вибрались!" <_<
Quote Post
Роман
post Jul 24 2007, 08:00 AM
Отправлено #51

Advanced Member

QUOTE(Максим @ Jul 23 2007, 08:48 PM)
Роман ти шуткуєш чи серйозно  :blink: ??
*

Які тут жарти, Максиме? Оповів свої спостереження. Коли від'їжджав, у Львові після грози в суботу було краще повітря, ніж потім в гірському Урічі. Трохи поспостерігав за небом. Колір безхмарного неба не завжди був блакитним, а трішки змінювався від сіруватого до білого, та й димка в горах була надто білувата, а не легкого блакитного відтінку, як звичайно. Рослинний покров теж поцяткований плямками невеличкого розміру від білуватого до жовтуватого кольору. Коротше, природа трішки потерпіла від цієї аварії та й ми з нею. Що ще згадав зі споспережень: на другий день після аварії, у вівторок, у мене, та в Олі потріскали капіляри в яснах і почала сочитись кров. Те ж саме сталось в суботу у дитини о.Тарасія в Бориславі.

Щоб притворівці не лякались, то мушу сказати, що зараз у Львові ніби все нормально. Небо звичайне блакитне з білими купчастими хмарками. Думаю, що і та біда далі через Карпати не посуне, а, як це звичайно буває, випаде десь в Сколівському районі.
Quote Post
Viktor Chmel
post Jul 24 2007, 08:34 AM
Отправлено #52

Advanced Member

QUOTE(Anna @ Jul 24 2007, 08:59 AM)
Бо багато карт, м"яко кажучи, зовсім не відповідають дійсності... Зокрема, після того як ми черговий раз заблукали, то вирішили на усіх туристичних картах  Карпатських гір ставити гриф "дякую Тобі, Боже, що вибрались!"  <_<
*

Просто природа жива, і як все живе вона змінюється. То сель спуститься, то дерева стовбурами дорогу завалять, і нема її вже. Я колись так з пластунами в Криму ходив - на карті дорога є, а передо очами сірий схил гори заваленний камінням - хоч плач. Замість запланованого дня переходу, йшли 3 дні. Проте, коли в Севастополі подивився карту поточного року, а не ту стару, що у нас була - там вже ці зміни були відображені.
Висновок - не жлобіться купувати нові карти ;)
Quote Post
Максим
post Jul 24 2007, 11:13 AM
Отправлено #53

Advanced Member

QUOTE(Роман @ Jul 24 2007, 10:02 AM)
Які тут жарти, Максиме? .........
*

Роман я не заперечуватиму, що вас з Олею в дні катастрофи погіршилось здоров"я, але не означає, що причиною є саме аварія в Ожидові. Я наприклад більше не маю знайомих львів"ян, які б скаржились на погіршення здоров"я. Знаю оператора з ТРК "Україна", який майже кожен день їздив знімати сюжети прямо на місце аварії. І ніяких респіроторів чи захисного одягу! Здоровий, горло не перчить, в грудях не болить.
А щодо Урича, то я впевнений, що фосфор там не міг там з"явитись навіть теоретично. Два дні під час горіння фосф. вітер був південний. Я бачив на власні очі як фосф дим підіймаючись вгору незадовго спускався і осідав на прилеглій території.
Quote Post
Роман
post Jul 24 2007, 05:17 PM
Отправлено #54

Advanced Member

Може, то я вже здурів? :unsure:
Quote Post
Marisa
post Jul 24 2007, 06:07 PM
Отправлено #55

снайперша з України

QUOTE(Максим @ Jul 24 2007, 02:15 PM)
Знаю оператора з ТРК "Україна", який майже кожен день їздив знімати сюжети прямо на місце аварії. І ніяких респіроторів чи захисного одягу! Здоровий, горло не перчить, в грудях не болить.
*

Станом на 24 липня у медичних закладах Львівщини перебувають 152 особи, серед них 32 дітей, – ГУОЗ ЛОДА
http://www.zik.com.ua/index.php?news_id=93637
User is offlinePM
Quote Post
Anna
post Jul 24 2007, 07:32 PM
Отправлено #56

Advanced Member

QUOTE(Віктор Чмель @ Jul 24 2007, 11:36 AM)
Висновок - не жлобіться купувати нові карти ;)
*

В тому-то і прикол, що карта нова :P. Але я дещо дізналась про картографічні експедиції по Карпатам... Так от, виявилось, що остання була ще десь до 50-го року, і всі карти, надруковані після неї, були звичайнісіньким репринтним виданням. А за 50 років не тільки сель міг зійти... Можна було півлісу вирубати, прокласти/засипати дорогу, і взагалі... "Дякую Тобі, Боже, що вибрались" :rolleyes:
Quote Post
Anton_A
post Jul 24 2007, 07:38 PM
Отправлено #57

%)

Полная съемка 50 000 карты была осуществлена в 50-53 (+-год) во всем Союзе, последнее ОБНОВЛЕНИЕ этих карт было в 88-90 годах, про независимую Украину ничего не знаю. Потому, если карта нормальная и её обновляли на местности а не в кабинете в части, то состояние местности должно быть примерно на 88-90 год.
зы в инете есть военная (бывшая секретной, сейчас уже нет) 100 000 топографическая карта по всей Украине, есть 50 000 на некоторые участки, а также есть 100 000 почти на всю европейскую часть России, отсканированная в цвете :)
User is offlinePM
Quote Post
Anna
post Jul 24 2007, 09:06 PM
Отправлено #58

Advanced Member

Карты тех районов, по которым мы проходили, не обновлялись 50 лет. Насчет остальных не знаю.
А по поводу военных -- хе-хе, их еще надо уметь достать B). И я достала бы, но приезжая в Карпаты, я даже не догадывалась, что пойду в такой поход, потому не запаслась картой. Пришлось пользоваться теми картами, что были у двоих моих "однопоходников".
Quote Post
Anton_A
post Jul 25 2007, 06:50 PM
Отправлено #59

%)

У меня отец занимался обновлением 50 000 по Украине (больше по центру, конечно), так вот, должны были обновлять всю Украину, аэрофотосъемку тоже на всю Украину сделали, вот только после обработки материалов аэрофотосъемки положено выезжать на местность и проверять карту на местности, что некоторые не делали, ограничиваясь только аэрофотосъемкой, чего недостаточно, особенно в горной местности, т.к. возникают определенные проблемы при привязки изображения на съемке к карте.
Военные карты можно искать на туристических сайтах (у меня Украина есть на диске)
User is offlinePM
Quote Post
Viktor Chmel
post Jul 26 2007, 10:06 AM
Отправлено #60

Advanced Member

ОК, у мене питання до знаючих людей. Де, в Києві можна купити найбільш актуальні карти Карпат? (зазвичай я беру на КВКФ, Київська Військово-картографічна Фабрика)
Quote Post

7 Страницы < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Lo-Fi Version
Time is now: 25th August 2019 - 10:44 PM

Українська локалізація - студія «Севен»